Das Landhotel Am Trätzhof ligt in Fulda. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Schlossturm en Sint-Michaëlkerk. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij iX Bowling en Fitness + Bowlingbaan Kunzell. Takka-Tukka Avonturenland en Observatorium Bad Salzschlirf zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fulda
Traetzhofstrasse 23, Fulda, HE, 36041
In de buurt
Hessische Rhön Natuurpark
8 min. rijden - 5.4 km
Slotstuin Fulda
8 min. rijden - 5.7 km
Schlossturm
10 min. rijden - 6.3 km
Kloster Frauenberg
11 min. rijden - 6.7 km
Kathedraal van Fulda
12 min. rijden - 7.4 km
Lokaal vervoer
Station Grossenlüder Oberbimbach - 7 min. rijden
Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 86 min. rijden
Restaurants
Landgasthof Zur Linde
7 min. rijden
Viva Havanna GmbH
8 min. rijden
Doy Doy Döner
8 min. rijden
Brauhaus Wiesenmühle
10 min. rijden
Café Chaos
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Das Landhotel Am Trätzhof
Hoogtepunten van de accommodatie
Geniet van een terras, een speeltuin en een wasserij bij Das Landhotel Am Trätzhof. Bij Restaurant a la carte, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Duitse gerechten. Naast conferentieruimte genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Das Landhotel Am Trätzhof zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Douches, haardrogers en shampoo
Televisies van 15 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12,50 voor volwassenen en EUR 12,50 voor kinderen
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Restaurant a la carte
Dingen om te doen
Speeltuin
Gezinsvriendelijk
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
32 vierkante meter aan conferentieruimte
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
4 treden naar de ingang
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (90 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Entertainment
Tv van 15 inch met satellietzenders
Meer
Airconditioning
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van dinsdag t/m vrijdag geopend tussen 06.30 uur en 23.00 uur, en van zaterdag t/m maandag tussen 07.00 uur en 23.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Van 13 juni 2026 tot 14 juni 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
Een aantal hotelkamers
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
De volgende voorzieningen zijn gesloten op zondag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12.5 voor volwassenen en EUR 12.5 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1336330
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Das Landhotel Am Trätzhof?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Das Landhotel Am Trätzhof?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Das Landhotel Am Trätzhof van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 117, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Das Landhotel Am Trätzhof inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Das Landhotel Am Trätzhof uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Das Landhotel Am Trätzhof?
Dit hotel in Fulda ligt en op 5 km afstand van Hessische Rhön Natuurpark, Schlossturm en Orgelconcerten. Ook Bonifatiushaus en Sint-Michaëlkerk liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Das Landhotel Am Trätzhof
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
8,6
Locatie
9,6
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 115 van 162 beoordelingen
10 - Uitstekend
115
Gastenscore: 8 - Goed. 42 van 162 beoordelingen
8 - Goed
42
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 162 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 162 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 162 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
RUDY
20 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Gezellig hotel. Voor tussenstop naar wintersport.
RUDY
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Martin
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra resehotel på väg genom Tyskland
Mycket trevligt och bra hotel nära stora vägar, bra mat god öl och elbilsladdare.
Martin
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mads
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggeligt hotel i en flot beliggende landsby. Restauranten på hotellet og morgenmaden var også rigtig god. Der er en fin legeplads overfor hotellet
Mads
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kathrine
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hyggeligt og fint
Rigtig fint sted. Vi fandt et ret last minute og blev meget positivt overraskede over helt nyt rummeligt værelse. Venligt personale, fin morgenmad og hyggelig belligenhed.
Kathrine
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Susanne
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundlich und exzellenter Service. Leckeres Essen und sehr sauber.
Susanne
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt lille hotel, rent og pæne store værelser. Lidt ude på landet, så der var fred og ro om natten. Fantastisk god Resturant, med noget for alle.
Thomas
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lars
8 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A very nice and friendly Hotel, we had dinner there as well which was enjoyable. Very friendly staff. We can truly recommend to stay at this Hotel
Lars
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Morten
5 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charmerende og hyggelig. Super service og god mad
Morten
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
andreas
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schöne ruhige Umgebung
andreas
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
5 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Semesterresa
Väldigt bra hotell, nyrenoverat
Skön säng och bra mat i restaurangen
Väldigt bra service och trevlig personal
Thomas
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Veronica
3 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ett väldigt gemytligt, familjärt och vänligt hotell med en trevlig restaurang. Väl värt 15 minuters avstickare från autobahn.
Veronica
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Birgitt
22 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Freundliches Personal, sehr sauber
Birgitt
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nikolai
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt
Dejligt hyggeligt sted. Havde booket 4-pers familieværelse og blev opgraderet til lejlighed med separat soveværelse.
Nikolai
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Astrid und Udo
25 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Zimmer groß sehr sauber und gemütlich.Frühstück war sehr große Auswahl
Astrid und Udo
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Väldigt trevligt bemötande och skön stämning på restauranten. Toppen att det fanns laddpunkter för elbilar.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Torsten
5 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Saubere Zimmer, Personal sehr freundlich, Essen hervorragend .Nur die Schiebetür von der Dusche ist immer aus der Führung gerrutscht. Nach Fulda sind es nur 10 Minuten mit dem Auto
Torsten
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tahir
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Suveränt
Mannen som mötte upp oss var en av de bästa människorna vi mött på länge. Som tagen ur en Hollywood film
Tahir
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gut
Sehr gute Preis Leistung.Sehr nette Personal,ruhige Lage und sehr gutes Restaurant.
Absolut zum empfehlen.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hasse
15 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Flot værelse og god morgenmad i fredelig by
Pænt stort værelse i flot stand i fredelig by. Pga. helligdag ubemandet reception men det virkede perfekt: kode modtaget hurtigt efter reservation og nøgle udleveret i automat uden problemer efter indtastning af kode. God morgenmad med brød og pålæg af høj kvalitet. Sød og imødekommende betjening
Hasse
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kamilla
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rigtig fint hotel
Rigtig fint hotel! Pænt og nydeligt. Rigtig lækker mad! Den bedste morgenmadsbuffet, udvalget ikke det største men det var super lækkert og veltilberedt! Vi spiste aftensmad i restauranten og fik rigtig lækker mad, stor portion. Personalet var meget imødekommende overfor børnene. Alt i alt et super fint sted hvor vi gerne kommer igen.
Kamilla
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kim Hjortshøj
3 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dejligt imødekommende hotel.
På tur til Østrig og havde brug for en mellemlanding. Fandt hotellet på Hotel.com. Sen ankomst kl. 21, men blev taget rigtig godt imod, af et maget venligt personale, der i forvejen havde informeret, og havde sat sig ind i hvem vi var, navn, nationalitet o.lign.
Kunne sætte sig til bords med en fantastisk Wienersnitsel.
Et godt valg til en mellemlanding, men nok også til et længere ophold.
Kim Hjortshøj
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sven
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alles top in Ordnung. Gerne wieder.
Sven
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maria
6 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maximal anbefaling
Meget imødekommende, personlig og hjertelig velkomst. Alting var i meget fin stand, overordentligt rent og pænt. Fin morgenmad. Kan give de varmeste anbefalinger trods lidt kørsel fra motorvejen. Det var det hele værd for en enkelt overnatning.
Maria
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mirko
3 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
allways again ...
Mirko
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lars
28 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Basics ok for the price
Ok stay for 1 night, not much to see. Charger for Electric Car expensive (the main reason for booking this hotel) at 0,51 Euro for slow-charger. Uninspiring breakfast for 10,5 Euro.