HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae ligt in Fukuyama. Bezoek Tomonoura en Senkoji Kabelbaan Bergstation als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Setonaikai Nationaal park en Sensui-jima. Rozenpark van Fukuyama en Reed & Rose Fukuyama Hall of Art & Culture zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fukuyama
9-22 Sannomarucho, Fukuyama, Hiroshima, 720-0066
In de buurt
Kunstmuseum van Fukuyama
3 min. wandelen - 0.3 km
Fukuyama City Human Rights and Peace Museum
6 min. wandelen - 0.5 km
Rozenpark van Fukuyama
7 min. wandelen - 0.6 km
Kasteel van Fukuyama
9 min. wandelen - 0.8 km
Reed & Rose Fukuyama Hall of Art & Culture
4 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
Station Onomichi Fukuyama - 5 min. wandelen
Hiroshima (HIJ) - 48 min. rijden
Restaurants
Starbucks
4 min. wandelen
ドトールコーヒーショップ JR福山駅店
4 min. wandelen
尾道ラーメン 一丁
4 min. wandelen
コメダ珈琲店 福山駅前店
5 min. wandelen
鞆の浦
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae
Hotel vlak bij Setonaikai Nationaal park
HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een lift en een automaat
Kamervoorzieningen
De 85 kamers hebben volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (JPY 1.000 per nacht)
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasmachine/droogkast in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Diep bad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Verwarming
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je JPY 2000 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 1000 per nacht
Toeslag voor huisdieren: JPY 2000 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae?
Ja, bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van JPY 2000 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 29, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae?
Dit hotel in Fukuyama ligt op 10 minuten wandelen van Kunstmuseum van Fukuyama, Fukuyama Literature Museum en Fukuyama City Human Rights and Peace Museum. Ook Kasteel van Fukuyama en Rozenpark van Fukuyama liggen op 10 minuten wandelen. Station Onomichi Fukuyama ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Onomichi Bingo-Honjo is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over HOTEL LiVEMAX Fukuyama-Ekimae
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
7,4
Voorzieningen
7,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 43 van 163 beoordelingen
10 - Uitstekend
43
Gastenscore: 8 - Goed. 62 van 163 beoordelingen
8 - Goed
62
Gastenscore: 6 - Redelijk. 36 van 163 beoordelingen
6 - Redelijk
36
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 163 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 163 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Yuji
13 apr 2026
安くて便利なだけであればオススメ
Yuji
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jason
7 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to station. Good place to stay.
Jason
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Masao
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
客室は清潔。アメニティも完備。
Masao
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michie
11 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
駅から近いので、出張利用では不可もなく滞在出来ました。
Michie
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michie
11 jun 2025
Positief: Netheid
出張で泊まる分には不可はありません。
Michie
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
tomoki
14 mei 2025
フロント、室内全てにおいて清潔感があり良かったです。
tomoki
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
CHANWOO
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
이동 용이함
CHANWOO
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CHANWOO
31 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
교통 수단 및 관광
CHANWOO
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
I
8 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten