The Metropolitan ligt in Wijk Hakata, een wijk in Fukuoka. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Canal City Hakata (winkelcentrum). Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Haven van Hakata en Ohori-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marine Messe Fukuoka of PayPay Dome. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Dit rookvrije appartement beschikt naast gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes over meertalig personeel. Elk appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koelkast, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een flatscreentelevisie.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
The Metropolitan heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad, een toilet met elektronische bidet en gratis toiletartikelen.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
Bad of douche
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Gratis mineraalwater
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 第H29-913051
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
METROPOLITAN Apartment Fukuoka
METROPOLITAN Fukuoka
The Metropolitan Fukuoka
The Metropolitan Apartment
The Metropolitan Apartment Fukuoka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Metropolitan?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Metropolitan?
Vandaag, 5 apr. 2026, kost een verblijf bij The Metropolitan van één nacht voor twee volwassenen op 13 apr. 2026 min. € 107, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Metropolitan inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Metropolitan uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The Metropolitan?
Dit appartement ligt in Wijk Hakata, op 5 minuten wandelen van Rakusuien-tuin en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Haven van Hakata en Marine Messe Fukuoka liggen op 5 km afstand. Kushida Shrine Station ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Gion is het 12 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Metropolitan
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,0
Locatie
7,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 49 van 111 beoordelingen
10 - Uitstekend
49
Gastenscore: 8 - Goed. 41 van 111 beoordelingen
8 - Goed
41
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 111 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 111 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 111 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Dick
Reisde met familie
6 mrt 2026
room is clean, staff ok,
Dick
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
ユウコ
Reisde met familie
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
家のような感覚で使用できました。
人数の多い旅行に最適だと思います。
ユウコ
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
jung
Reisde met familie
30 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was very courteous. Great space for 4 people. Would recommend
jung
4 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
ASAMI
31 aug 2025
ASAMI
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Pui Yi Joyce
28 jul 2025
Positief: Netheid
Not bad
Pui Yi Joyce
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
KAI-KUANG
Reisde met familie
30 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good..
KAI-KUANG
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
MOMOKA
6 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
MOMOKA
3 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
WEN-YING
Reisde met familie
24 apr 2025
Positief: Netheid
整體兒言是好的。但是房門的電腦鎖可能需改進,因為有一次按錯密碼竟然也能打開房門!
WEN-YING
6 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Tsukasa
2 apr 2025
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Tsukasa
1 nacht verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Geon Hu
Reisde met familie
16 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Geon Hu
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Jan
25 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Jan
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
5 dec 2024
Positief: Comfort kamer
Good to stay
The hotel contacted me via email on the day of check-in to inform me that my original room was unavailable due to a broken air conditioner. They offered a complimentary upgrade to another room, which I accepted. However, had I known that the room I was assigned was actually a downgrade from the one I originally booked, I would not have accepted their offer.
Unfortunately, I only realized the room was a downgrade the day after check-in, making it too late to request a refund.
Anyhow, the room was spacious and in good condition overall.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Sang
28 nov 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Sang
3 nachten verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
みく
Reisde met een groep, Reisde met familie en kleine kinderen
4 nov 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
子ども連れだったので、広いお部屋でよかったです。
みく
1 nacht verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
hoi ying
Reisde met familie
3 nov 2024
hoi ying
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Gwang ok
Reisde met familie
30 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
아주 좋아요.호스트님이 답변이 빠릅니다.
추천이요 ^-^
Gwang ok
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Kwan Kei Teresa
Reisde met een groep
8 okt 2024
Positief: Comfort kamer
Kwan Kei Teresa
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
jongkwan
Reisde met familie
6 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
jongkwan
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
CHENGHANWU
Reisde met familie
27 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
CHENGHANWU
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
KYUNGHWAN
30 apr 2024
KYUNGHWAN
3 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
???
7 mrt 2024
Positief: Netheid
???
1 nacht verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Chase
26 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chase
1 nacht verbleven in december 2023
4/10 – Matig
Soi
26 dec 2023
Soi
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Lawrence
Reisde met familie
22 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed our overnight stay. Very quiet and easily walkable from Hakata station. Check in was easy and convenient. Will stay here again.