SGBClose to Hakata St MAX5ppl / Fukuoka Fukuoka
Hotel in Fukuoka, in de buurt van Canal City Hakata (winkelcentrum)
Fotogalerie voor SGBClose to Hakata St MAX5ppl / Fukuoka Fukuoka





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Misschien vind je dit ook leuk

Mercure Saga Karatsu Resort
Karatsu
- All-inclusive
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.4 van 10, Zeer goed, 331 beoordelingen
De prijs is € 61
11 mrt - 12 mrt
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Fukuoka, Fukuoka
In de buurt
Canal City Hakata (winkelcentrum)18 min. wandelen - 1.5 km
Heiligdom van Kushida19 min. wandelen - 1.6 km
Sumiyoshi schrijn3 min. rijden - 1.7 km- Winkelcentrum Amu Plaza in Hakata10 min. wandelen - 0.9 km
- Kindermuseum Fukuoka Anpanman3 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
- Station Fukuoka Hakata - 8 min. wandelen
- Station Gion - 19 min. wandelen
- Fukuoka (FUK) - 5 min. rijden
Restaurants
- 博 多 魚一番5 min. wandelen
- FUGLEN FUKUOKA8 min. wandelen
- スタミナ鉄板定食 博多アイアンマン 博多店8 min. wandelen
- Seattle's Best Coffee8 min. wandelen
- 海山邸5 min. wandelen
Over deze accommodatie
SGBClose to Hakata St MAX5ppl / Fukuoka Fukuoka
Gelijkaardige accommodaties

ZONK HOTEL HAKATA
ZONK HOTEL HAKATA
- Gratis wifi
- Airconditioning
- 24/7 receptie
- Microgolfoven
8.4 van 10, Zeer goed, 971 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
261970
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over SGBClose to Hakata St MAX5ppl / Fukuoka Fukuoka
8,0

















