Residence Hotel Hakata Minoshima ligt in Wijk Hakata, een wijk in Fukuoka. Canal City Hakata (winkelcentrum) en Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Haven van Hakata en Ohori-park. Ga naar Marine Messe Fukuoka om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Kindermuseum Fukuoka Anpanman, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Aparthotel vlak bij Canal City Hakata (winkelcentrum)
Vlak bij Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin biedt Residence Hotel Hakata Minoshima alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Residence Hotel Hakata Minoshima bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
7 units
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence Hotel Hakata Minoshima?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Residence Hotel Hakata Minoshima?
Vandaag, 17 jul. 2026, kost een verblijf bij Residence Hotel Hakata Minoshima van één nacht voor twee volwassenen op 20 jul. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Residence Hotel Hakata Minoshima inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residence Hotel Hakata Minoshima uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence Hotel Hakata Minoshima?
Dit aparthotel ligt in Wijk Hakata, op 2 km afstand van Yanagibashi Rengo-markt en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Haven van Hakata en Marine Messe Fukuoka liggen op 5 km afstand. Station Watanabe-dori ligt op 20 minuten wandelen en naar Kushida Shrine Station is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residence Hotel Hakata Minoshima
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Voorzieningen
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 14 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 14 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Masatoshi
6 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
歩いて3分で24時間営業のスーパーがありとても便利。
Masatoshi
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Roger
10 apr 2026
Positief: Netheid, accuraatheid advertentie
Decent place. No front desk.
Roger
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
ATSUHIRO
22 jan 2026
Positief: Netheid, comfort kamer
ビジネス出張としては、パジャマかガウンがあるとありがたい。
洗濯機があるのは中長期出張に適
ATSUHIRO
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Man Fai
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
very clean. Fully satisfied with my wife and kids.
Highly recommended!
Man Fai
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Treandes
27 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Modern very nice
Treandes
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
JUN
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
If the room is available should to check in first so we dont need to wait until the time or the landlord able to provide some place to store the luggage
CHUNG MAN
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
??
9 nov 2024
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, communicatie
チェックインに凄く手間取った
日本語対応があればいい
また文字入力が小さすぎて
やりにくかった
??
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Masatoshi
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten