Nishitetsu Hotel Croom Hakata bevindt zich in Wijk Hakata, een wijk in in Fukuoka, en ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het vlonderpad. Canal City Hakata (winkelcentrum) en Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Haven van Hakata en Ohori-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marine Messe Fukuoka. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer valt zeer in de smaak, met Station Gion op 5 minuten wandelen en Kushida Shrine Station op 14 minuten. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Hotel met een chique stijl niet ver van Canal City Hakata (winkelcentrum)
Nishitetsu Hotel Croom Hakata bevindt zich dicht bij Tochoji-tempel en Marine Messe Fukuoka en biedt een overdekte mineraalrijke warmwaterbron (onsen), een buurtwinkel en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Het plaatselijke restaurant met Japanse gerechten, 2F 博多 飛うお, serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), warmwaterbronnen ter plaatse en valetparkeerservice
Een lift, een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, een automaat en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 503 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Zijn huisdieren welkom bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van JPY 2000 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Nishitetsu Hotel Croom Hakata uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Nishitetsu Hotel Croom Hakata?
Dit wellness hotel ligt in Wijk Hakata, op 15 minuten wandelen van Tochoji-tempel en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Marine Messe Fukuoka en Ohori-park liggen op 5 km afstand. Station Gion en Station Fukuoka Hakata liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Nishitetsu Hotel Croom Hakata
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 529 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
529
Gastenscore: 8 - Goed. 327 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
327
Gastenscore: 6 - Redelijk. 91 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
91
Gastenscore: 4 - Matig. 34 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
34
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 21 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
21
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sun Woo
19 okt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Honestly one of the best hotels I've stayed in Japan. Staff were very kind and helpful! Very good location as well.
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kousuke
10 aug 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
温泉もありとてもよかった。
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Mumeko
26 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten