Gehele woning
NEW OPEN October 2012 Fukuokas largest and most / Fukuoka Fukuoka
Dit vakantiehuis biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Canal City Hakata (winkelcentrum).
Fotogalerie voor NEW OPEN October 2012 Fukuokas largest and most / Fukuoka Fukuoka





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamers164 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 456
4 mrt - 5 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

NEW OPEN special discount now available Luxury / Fukuoka Fukuoka
NEW OPEN special discount now available Luxury / Fukuoka Fukuoka
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1032012
Over deze buurt

Fukuoka, Fukuoka
In de buurt
Yanagibashi Rengo-markt7 min. wandelen - 0.6 km
Sumiyoshi schrijn14 min. wandelen - 1.2 km
Canal City Hakata (winkelcentrum)15 min. wandelen - 1.3 km
Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin16 min. wandelen - 1.4 km
Fukuoka Mitsukoshi-warenhuis19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Fukuoka Yakuin - 10 min. wandelen
- Station Watanabe-dori - 10 min. wandelen
- Fukuoka (FUK) - 17 min. rijden
Restaurants
- ら ぁめん蔵持4 min. wandelen
- 髙砂モデレート2 min. wandelen
- 鮨仙八1 min. wandelen
- Filter Supply1 min. wandelen
- BON POINT BLEU2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over NEW OPEN October 2012 Fukuokas largest and most / Fukuoka Fukuoka
Beoordelingen
10








