Gehele woning

Musubi Hotel Machiya Haruyoshi

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Musubi Hotel Machiya Haruyoshi

Een knus woongedeelte met een eettafel, stoelen, een televisie en een kitchenette.
Een traditionele Japanse kamer met tatami vloerbedekking, een futon bed, een shoji scherm en een plafondlamp.
Een traditionele Japanse kamer met tatami vloerbedekking, een lage houten tafel en uitzicht op een bamboebos via een schuifdeur.
Een meerlaags binnenzwembad met een fontein in het midden, omringd door moderne architectuur met balkons en een grote parasolstructuur.
Uitzicht door een raam op een kamer met een bamboebordering, een kleine tuin en een traditionele Japanse lantaarn.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 874 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Musubi Hotel Machiya Haruyoshi

  • Vakantiehuis vlak bij Canal City Hakata (winkelcentrum)
  • In de omgeving van Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin en Kindermuseum Fukuoka Anpanman ligt Musubi Hotel Machiya Haruyoshi, waar je geniet van een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Musubi Hotel Machiya Haruyoshi bieden veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met aparte badkuipen en douches en bidets
    • (kleer)kasten, kitchenettes en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis extra futon

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Tandenborstel en tandpasta

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast
  • Wasserette

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Alle gasten dienen een geldig paspoort te tonen. Dit is de enige vorm van identificatie die bij deze accommodatie wordt geaccepteerd.

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Wijk Chuo, een wijk in Fukuoka. Canal City Hakata (winkelcentrum) en Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Haven van Hakata en Ohori-park. Ga naar Marine Messe Fukuoka om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Kindermuseum Fukuoka Anpanman, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Meer vakantiehuizen in Fukuoka
Kaart
2-7-16, Haruyoshi, Chuoku, Fukuoka, Fukuoka, 810-0003

In de buurt

  • Een modern stedelijk gebied met een opvallend gebouw met de tekst
    Canal City Hakata (winkelcentrum)
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Verschillende verpakte etenswaren met prijskaartjes in een winkel.
    Yanagibashi Rengo-markt
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een traditionele Japanse torii poort met oranje pilaren en stenen voetstukken, omringd door bomen en rotsen.
    Heiligdom van Kushida
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een levendige winkelpassage met gedetailleerde plafondornamenten en winkels aan weerszijden.
    Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kindermuseum Fukuoka Anpanman
    11 min. wandelen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Tenjin-minami - 8 min. wandelen
  • Station Fukuoka Tenjin - 9 min. wandelen
  • Fukuoka (FUK) - 5 min. rijden

Restaurants

  • 鉄なべ 中洲本店
    4 min. wandelen
  • MARTINI'S
    6 min. wandelen
  • 関西グルメ研究所 博多住吉店
    4 min. wandelen
  • 中洲秘密倶楽部
    7 min. wandelen
  • 春吉ゆうちゃん
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Musubi Hotel Machiya Haruyoshi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Musubi Hotel Machiya Haruyoshi inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Musubi Hotel Machiya Haruyoshi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Musubi Hotel Machiya Haruyoshi?

Dit vakantiehuis ligt in Wijk Chuo, op 15 minuten wandelen van Canal City Hakata (winkelcentrum), Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin en Kindermuseum Fukuoka Anpanman. Ook Chuo-park en Rakusuien-tuin liggen op 10 minuten wandelen. Station Tenjin-minami ligt op 8 minuten wandelen en naar Kushida Shrine Station is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen over Musubi Hotel Machiya Haruyoshi