Prime Stay ligt in Wijk Chuo, een wijk in Fukuoka. Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin en Canal City Hakata (winkelcentrum) zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Haven van Hakata en Ohori-park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij PayPay Dome of Marine Messe Fukuoka. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Appartement vlak bij Canal City Hakata (winkelcentrum)
In de omgeving van Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin en Kindermuseum Fukuoka Anpanman ligt Prime Stay, waar je geniet van een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Prime Stay hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Kitchenettes, grote koelkasten/vriezers en microgolfovens
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Prime Stay inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Prime Stay uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Prime Stay?
Dit appartement ligt in Wijk Chuo, op 5 minuten wandelen van Chuo-park en Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin. Ook Canal City Hakata (winkelcentrum) en Kindermuseum Fukuoka Anpanman liggen op een kwartiertje wandelen. Station Tenjin-minami en Station Fukuoka Tenjin liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.