Hostel TOKI ligt in Wijk Hakata, een wijk in Fukuoka. Heiligdom van Kushida en Fukuoka-toren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Yanagibashi Rengo-markt en Canal City Hakata (winkelcentrum). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij PayPay Dome. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Hostel TOKI bevindt zich dicht bij Yanagibashi Rengo-markt en Canal City Hakata (winkelcentrum) en biedt een terras, een spelletjesruimte en een bibliotheek. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hostel zijn:
Fietsverhuur, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
Een bagageopslagruimte, een automaat en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Meertalig personeel, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hostel TOKI hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Gemeenschappelijke badkamers met douches en toiletten met elektronische bidets
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs parkeerplaatsen buiten het terrein (JPY 800 per dag)
Eten en drinken
Een bar/lounge
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenverhuur
Spelletjesruimte
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Meer
1 etage
Gemeenschappelijke woonkamer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gemeenschappelijke badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elektrische adapters
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming (met klimaatregeling)
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 5 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 5 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 800 per dag (24 uur open)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen t/m 5 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hostel TOKI?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hostel TOKI?
Vandaag, 29 jul. 2026, kost een verblijf bij Hostel TOKI van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 40, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hostel TOKI inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hostel TOKI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hostel TOKI?
Dit hostel ligt in Wijk Hakata, op 2 km afstand van Sumiyoshi schrijn, Yanagibashi Rengo-markt en Canal City Hakata (winkelcentrum). Ook Heiligdom van Kushida en Tochoji-tempel liggen op 3 km afstand. Station Gion ligt op 20 minuten wandelen en naar Kushida Shrine Station is het 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hostel TOKI
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
8,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 67 van 110 beoordelingen
10 - Uitstekend
67
Gastenscore: 8 - Goed. 33 van 110 beoordelingen
8 - Goed
33
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 110 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 110 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 110 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
19 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの方の人柄がにじみ出たようなあたたかいホステルでした。設備も新しくとてもきれいです。
Aya
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MASAHIRO
5 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフの対応が良い
MASAHIRO
3 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
ken
21 feb 2024
Positief: Personeel en service, voorzieningen
チェックインの際に丁寧な案内が好感でした。
ken
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
蠻乾淨明亮的環境,
公共客廳不大但乾淨,
員工都蠻有耐心的介紹。
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
José Salvador
8 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A welcoming hostel for travelers
I liked how this hostel, although small and shared with people I didn’t know beforehand, made me feel at home. The Staff was super friendly and a very nice social atmosphere could be experienced in the living room with other guests. So, all in all, I am happy with my stay here!
José Salvador
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tsz Ying
14 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hostel is clean and well maintained. 15 minutes on foot of Hakata station. There are a lot of little restaurants near. The staff is very helpful. The only thing missing for this to be perfect would be a little shared kitchen.
Charles
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hiroyuki
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The hosts of the hostel, Masa and Ryota are great. Extremely friendly and helpful, furthermore they are able to communicate in understandable English. I would not hesitate to recommend it to my friends.
Patrick
5 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
AYUMU
16 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hostel is very cozy and all the staff I interacted with were super sweet. The bathrooms, sinks, beds, and small hangout area were clean and comfortable. I accidentally left an earring in my bunk which the staff found and shipped back to me. There's also a free bike rental for an hour amongst other nice bonuses. The nearest station (Hakata station) is a 17 minute walk away which can feel like a longer walk in the heat of summer. However, I would absolutely stay here again!
Hannah
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mathew
4 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The beds are comfortable. I was in the 8 person dorm room. Each bed had a full privacy curtain, an outlet, light, a small safe, two hooks and two hangers. One down note is there really wasnt anywhere to hang your towel.
There was plenty of space under the bed for backpacks and suitcases.
The staff is very nice!
The common area is good for meeting new travelers and there is always coffee (instant) available.
Mathew
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
KAZUNORI
21 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service
対応良くしていただきました。
KAZUNORI
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
きょうこ
5 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
スタッフさんがとても親切で良かったです。
きょうこ
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
AYAKO
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
受けつけで優しくご対応いただき
アットホームな感じもよかったです。
AYAKO
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Miwa
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten