Fukuoka Hotel COCO

2.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Fukuoka

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Classic Japanese Style Japanese Style Room

  • Max. aantal: 4

Comfort Bi-level Quadruple Room

  • Max. aantal: 4

Comfort Japanese Style Quadruple Room

  • Max. aantal: 4

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Fukuoka Hotel COCO ligt in Wijk Hakata, een wijk in Fukuoka. Canal City Hakata (winkelcentrum) en Ondergronds Winkelcentrum van Tenjin zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Kindermuseum Fukuoka Anpanman en Fukuoka Marine World (zeedierenpark). Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Marine Messe Fukuoka of PayPay Dome. Bekijk onze reisgids voor Fukuoka
Kaart
Minami Hachiman Cho 1 chome No. 29, Fukuoka, Fukuoka Prefecture, 8120886

In de buurt

  • Canal City Hakata (winkelcentrum)
    Canal City Hakata (winkelcentrum)
    11 min. rijden - 7.6 km
  • Marine Messe Fukuoka
    Marine Messe Fukuoka
    13 min. rijden - 11.3 km
  • Fukuoka Kokusai Center
    Fukuoka Kokusai Center
    13 min. rijden - 11.1 km
  • LaLaport Fukuoka
    5 min. rijden - 2.8 km
  • Kindermuseum Fukuoka Anpanman
    13 min. rijden - 8.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Watanabe-dori - 7 min. rijden
  • Station Minami-Fukuoka - 9 min. wandelen
  • Fukuoka (FUK) - 14 min. rijden

Restaurants

  • Genkidori
    6 min. wandelen
  • らーめん陽八
    8 min. wandelen
  • らーめん屋 鳳凛
    10 min. wandelen
  • めんめん
    9 min. wandelen
  • たんや門
    7 min. wandelen

Over deze accommodatie

Fukuoka Hotel COCO

Hotel vlak bij Canal City Hakata (winkelcentrum)
Fukuoka Hotel COCO biedt onder andere een wasserij.
Andere voordelen zijn:
  • Parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Wasserij

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Gebouwd in 2024

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.

Hoe laat kan ik bij Fukuoka Hotel COCO inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Fukuoka Hotel COCO uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Fukuoka Hotel COCO?

Dit hotel ligt in Wijk Hakata, op 2,7 km van LaLaport Fukuoka en op 4,8 km van Asahi Brouwerij Hakata. Ook Canal City Hakata (winkelcentrum) en Haven van Hakata liggen op 10 km afstand. Station Minami-Fukuoka ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Fukuoka Zasshonokuma is het 9 minuten wandelen.