Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning
Gelegen in Fuente Alamo de Murcia verwelkomt dit appartement van 65 m² tot 4 gasten met 2 slaapkamers en 2 badkamers. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste keuken, airconditioning, snel Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, televisie, wasmachine en een koffiezetapparaat. Verder is er een aparte werkplek, drempelvrije toegang en een gelijkvloers ontwerp.
Geniet buiten van jullie eigen overdekte en open terrassen en een privé buitenzwembad. Het resort biedt ook een gedeeld kinderbad en speeltuin voor gezinnen. Dit mooie, op het zuiden gelegen appartement met privé splash pool op het eigen terras bevindt zich op golfresort Hacienda Del Alamo en is volledig uitgerust.
Parkeren kan op 1 gedeelde plek op het terrein en er is extra parkeergelegenheid op straat. Let op: evenementen zijn niet toegestaan in de woning. Voor sportieve gasten ligt er een tennisbaan op 15 minuten lopen.
Het resort beschikt over 8 restaurants en 4 openbare zwembaden voor jullie culinaire en recreatieve wensen tijdens het verblijf.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV.MU.2208
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Fuente Álamo de Murcia. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Histórico Militar en Pecio-Barco Fenicio Mazarrón II. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Cuartel de Artillería en Terra Natura. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Municipal de Cartagena of Estadio de La Condomina. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Fuente Álamo de Murcia
Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 40 min. rijden
Restaurants
Semba
18 min. rijden
Los Cazadores de Corvera
16 min. rijden
Open
13 min. rijden
Hogar Del Pescador El Parras
22 min. rijden
Sam Baco
13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Vandaag, 14 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 23 okt. 2026 min. € 383, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Sol' with Private Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement in Fuente Álamo de Murcia ligt op 1 km van Hacienda del Álamo Golf Resort en op 32 km afstand van Hospital Clinico Universitario Virgen de la Arrixaca en Club de Golf Torre-Pacheco. Ook Estadio Municipal de Cartagena en Santuario de la Fuensanta liggen op 32 km afstand.