Geheel appartement
Sunstay Lovely Loft Fuengirola
Appartement in Fuengirola, op wandelafstand van Strand van Fuengirola
Fotogalerie voor Sunstay Lovely Loft Fuengirola





Beoordelingen
4,6 op 10 –
Geheel appartement
Max. aantal: 4 30 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Villa de Laredo
Hotel Villa de Laredo
- Zwembad
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
7.6 van 10, Goed, 1.000 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: EUR 45 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie VFT/MA/55072
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Sunstay Lovely Loft Fuengirola Apartment
Sunstay Lovely Loft Fuengirola Fuengirola
Sunstay Lovely Loft Fuengirola Apartment Fuengirola
Over deze buurt

C. Málaga 1, Fuengirola, Málaga, 29640
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Sunstay Lovely Loft Fuengirola
Beoordelingen
4,6
2 externe beoordelingen