Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Golden Glow Getaway

Fotogalerie voor Golden Glow Getaway

Een moderne keuken met witte kasten, een centraal kookeiland met barkrukken en hanglampen.
Een huis met een overdekte patio, een zwarte metalen hek en een deur met twee ramen.
Een moderne keuken met witte kastjes, een centraal eiland en hangende lampen.
Een ruime hal met houten vloeren, een witte deur, een klein kastje met decoratieve objecten en een trap aan de rechterkant.
Een stenen muur met een houten deur, twee wandlampen en een deurmat met de tekst 'hello'.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Golden Glow Getaway

  • Welcome to Golden Glow Getaway
    Located in the small town of Frystown, PA. This elegant and airy home is a delightful place to rest, recharge and reconnect with family and friends! A perfect family-friendly property with a small park just across the lawn. Our towns very own, cozy coffee shop is just a walk down the street! Enjoy the open airy kitchen with a breakfast bar and a cheery spacious living room area. A children’s play area plus three beautiful, spacious bedrooms, and a small nursery.

    The space
    A newly built townhouse with your own private full apartment and outdoor patio

    Other things to note
    Just minutes off I-78. Within 40 minutes of many local attractions (Hershey, Reading, Lititz, Ephrata, Lancaster).

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Frystown. Pine Meadows-golfcomplex en Swatara State Park zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Frystown Lions Park en Wertz Candies bezoeken. Koziar's Christmas Village en Lebanon Valley Exposition Center & Fairgrounds zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Frystown
Meer appartementen in Frystown
Kaart
Myerstown, PA

In de buurt

  • Hersheypark Stadion 's nachts, met een grote menigte voor het stadion.
    Hersheypark Stadium
    38 min. rijden - 52.2 km
  • Een bordje voor Hershey's Chocolate World met drie chocolademaskotten.
    Hershey's Chocolate World
    39 min. rijden - 55.4 km
  • Een waterpark met meerdere glijbanen en een achtbaan.
    Hersheypark (attractiepark)
    39 min. rijden - 55.8 km
  • Frystown Park
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Frystown Lions Park
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Reading, Pennsylvania (RDG-Reading Regional) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Flying J Travel Center
    2 min. rijden
  • Subway
    2 min. rijden
  • McDonald's
    10 min. rijden
  • Timber Creek Coffee
    10 min. rijden
  • Cinnabon
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Golden Glow Getaway?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Golden Glow Getaway inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Golden Glow Getaway uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Golden Glow Getaway?

Dit appartement in Frystown ligt vlak bij Frystown Park en Frystown Lions Park. Ook Bethel-Tulpehocken Public Library en Rehrersburg Lions Park liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Golden Glow Getaway

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk