Gehele woning·Particuliere eigenaar
Holy Fountain. Country house in Frigiliana, with views of the sea and the mountains.
Deze cottage in Frigiliana is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Holy Fountain. Country house in Frigiliana, with views of the sea and the mountains.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamersMax. aantal: 467 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Pitaya Frigiliana by Ruralidays
Villa Pitaya Frigiliana by Ruralidays
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 48 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CR/MA/000574
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Over deze buurt
deze cottage ligt in Frigiliana in een landelijke omgeving. Bezoek Baviera Golf en Puerto Deportivo Marina del Este als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Burriana en Strand van Almuñécar. Aerobaby Medina en Acuario de Almuñécar zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals paardrijden en mountainbiken.
Frigiliana, Málaga
In de buurt
- Het Paleis van de Graven van Frigiliana - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Fuente Vieja - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Kasteel van Lizar - 5 min. wandelen - 0.3 km
- Balcon de Europa - 11 min. rijden - 6.8 km
- Playa Burriana - 12 min. rijden - 7.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Restaurante Bar Virtudes - 3 min. wandelen
- Restaurante El Mirador De Frigiliana - 5 min. wandelen
- Plaza 45 - 1 min. wandelen
- Restaurante El Casino - 3 min. wandelen
- El Colmao - 3 min. wandelen








