Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi
Het 60 m² grote appartement in Freiberg biedt plaats aan maximaal 5 gasten en heeft 2 slaapkamers met 4 tot 5 bedden, een keuken, badkamer met douche en een gang die alle kamers verbindt. Er is privé-wifi, tv, wasmachine en self-check-in. Handdoeken en beddengoed zijn inbegrepen.
Let op: er woont een schrikachtige hond in het huis. Wanneer wij met hem langs de gastenverdieping moeten, vragen wij jullie om kort (ca. 1 minuut) achter de glazen deur in de gang te wachten tot het trappenhuislicht uitgaat. De hond draagt altijd een muilkorf en loopt aan de lijn. We leggen dit protocol bij aankomst persoonlijk uit. Wij communiceren in het Duits en zijn voor en tijdens jullie verblijf bereikbaar via bericht.
Er is geen woonkamer, omdat het appartement speciaal is ontworpen voor arbeiders en reizigers met twee aparte slaapkamers. Het historische gebouw uit 1893 is tussen 2011 en 2013 volledig gerenoveerd, met behoud van de originele houten vloeren die soms kunnen kraken.
De verwarming wordt milieuvriendelijk via computer geregeld en houdt het in de winter op 21 graden. Hogere temperaturen zijn op aanvraag en tegen een toeslag mogelijk en kunnen alleen door de gastheer worden ingesteld.
Het station ligt op 400 m, net als supermarkten en drogisterijen. Het stadscentrum is 500 m verderop, de universiteit ligt op ca. 2,5 km (ongeveer 30 minuten lopen).
Freiberg is aantrekkelijk met een mooie kerstmarkt in de winter en stadswandelingen in de zomer. Vanaf het nabijgelegen station zijn dagtochten naar Dresden mogelijk.
Feestjes en harde muziek zijn niet toegestaan. Afval scheiden is verplicht, alle afvalbakken moeten bij vertrek geleegd worden. De afwas dient voor vertrek gedaan en opgeruimd te zijn. Let erop dat het toilet na gebruik niet blijft doorlopen.
dit appartement ligt in Freiberg. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Dom van Freiberg en Schloss Freudenstein. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Burkersdorfer Weg en Röhrsteig. Stedelijk en Mijnbouwmuseum Freiberg en Terra Mineralia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Freiberg
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi?
Vandaag, 3 nov. 2026, kost een verblijf bij Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2026 min. € 260, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'World Heritage City Freiberg 3' with Wi-Fi?
Dit appartement in Freiberg ligt op 2 km afstand van Mittelsächsisches Theater, Dom van Freiberg en Stedelijk en Mijnbouwmuseum Freiberg. Ook Schloss Freudenstein en Terra Mineralia liggen op 2 km afstand. Station Freiberg ligt op maar 5 minuten wandelen.