Gehele woning
Renting the Whole Villa
Fotogalerie voor Renting the Whole Villa





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 10
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Nettuno
Hotel Nettuno
- Zwembad
- Bubbelbad
- Inclusief ontbijt
- Parking inbegrepen
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 230 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
Langdurige huurders welkom.
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
595171
Over deze buurt

Forio, Città Metropolitana di Napoli
In de buurt
Porto di Forio5 min. wandelen - 0.5 km
Soccorso-kerk5 min. wandelen - 0.5 km- Strand van Chiaia7 min. wandelen - 0.6 km
- Spiaggia di Cava dell'Isola17 min. wandelen - 1.4 km
- Poseidon Thermale Tuinen8 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Internationale luchthaven Napels (NAP) - 131 min. rijden
Restaurants
- Bar La Lucciola3 min. wandelen
- Ristorante La Romantica4 min. wandelen
- La Bella Napoli3 min. wandelen
- Caffè Divino1 min. wandelen
- Saturnino3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Renting the Whole Villa
Beoordelingen
8,0








