Gehele woning

Country House 'La Casa de la Buhardilla' with Sierra Nevada Views in Fondón

Fotogalerie voor Country House 'La Casa de la Buhardilla' with Sierra Nevada Views in Fondón

Een terras op het dak met een witte tafel en stoelen, een barbecue en een muur met een groene plantenwand.
Een net opgemaakt bed met een grijze spreidek, twee kussens en een bedlampje. Een houten dressoir met een plant erop, een handdoekrek met opgevouwen handdoeken en een klein plankje met een plant.
Een woonkamer met een open haard, banken, een televisie en een ventilator.
Een moderne keuken met een wit aanrechtblad, houten kastjes, een ingebouwde oven en een raam met gordijnen.
Een eethoek met een marmeren tafel en witte stoelen, een keuken op de achtergrond, en een bordje met de tekst 'CASA BUHARDILLA'.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 366
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Country House 'La Casa de la Buhardilla' with Sierra Nevada Views in Fondón

  • In het hart van Fondón, in de Alpujarra Almeriense, ligt La Casa de la Buhardilla, een landelijk vakantiehuis voor maximaal 12 personen. Ideaal voor families en vrienden die natuur, comfort en ruimte zoeken om samen te zijn.



    Het huis telt drie verdiepingen. Boven ligt de Buhardilla, een gezellige kamer met banken en toegang tot het privéterras: ideaal om bij zonsondergang te ontspannen, van het bergzicht te genieten of te barbecueën.



    Op de hoofdverdieping zijn drie slaapkamers en twee complete badkamers met douche. Beneden vind je de woon-eetkamer met tafel voor 12 personen, een traditionele haard om te koken met rooster en bakplaat, een tafelvoetbalspel en een zithoek. De keuken heeft een elektrische oven, houtoven, vaatwasser, koel-vriescombinatie, extra drankenkoelkast, Nespresso-apparaat en ruim voldoende keukengerei. Er is ook een derde complete badkamer, aangepast voor mensen met beperkte mobiliteit.



    Er zijn snelle wifi voor thuiswerken, een smart-tv met streamingdiensten, elektrische radiatoren, een ventilator, wasmachine, boeken en kinderspeelgoed. Een reisbedje en extra bed zijn op aanvraag beschikbaar.



    Het huis ligt in het dorp, op loopafstand van supermarkten, een apotheek, bars en andere voorzieningen. De omgeving biedt wandelroutes, wijntoerisme, charmante dorpen en een ruim cultuur- en natuuraanbod.



    Eén huisdier is tegen een toeslag toegestaan (het moet beneden blijven en mag niet in de slaapkamers komen). Roken is niet toegestaan. Er is airconditioning. Parkeren kan op straat.



    La Casa de la Buhardilla is de perfecte plek om samen met familie of vrienden te genieten.

    - Huisdieren toegestaan betaling 8,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Fondón. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Auditorio en Teatro Auditorio. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Bodega Fuente Victoria en Cortijo El Cura. Centro de Patrimonio Cultural de la Alpujarra en Karting Copo zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Fondón
Meer vakantiehuizen in Fondón
Kaart
Fondón

In de buurt

  • Bodega Fuente Victoria
    5 min. rijden - 4.6 km
  • Los Millares
    44 min. rijden - 43.5 km
  • Puerto de la Ragua
    52 min. rijden - 51.3 km
  • Teatro Auditorio
    56 min. rijden - 55.5 km
  • Playa de Balerma
    58 min. rijden - 62.6 km

Lokaal vervoer

  • Almería (LEI) - 93 min. rijden

Restaurants

  • Al-jazama
    4 min. rijden
  • Barroso
    11 min. rijden
  • Cafe-Bar La Alpujarra
    4 min. rijden
  • Pub Aujar
    5 min. wandelen
  • Restaurante El Nacimiento
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Casa de la Buhardilla – Rural House with Sierra Nevada Views in Fondón?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Country House 'La Casa de la Buhardilla' with Sierra Nevada Views in Fondón?

Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Country House 'La Casa de la Buhardilla' with Sierra Nevada Views in Fondón van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 366, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij La Casa de la Buhardilla – Rural House with Sierra Nevada Views in Fondón inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Casa de la Buhardilla – Rural House with Sierra Nevada Views in Fondón uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat La Casa de la Buhardilla – Rural House with Sierra Nevada Views in Fondón?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Fondón ligt en op 5 km afstand van Bodega Fuente Victoria, Convento de San Pascual Bailón en Schrijn Nuestra Señora de la Salud. Cortijo El Cura ligt op 7,8 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over Country House 'La Casa de la Buhardilla' with Sierra Nevada Views in Fondón

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 5 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 5 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

La casa es estupenda, tiene todas las comodidades y detalles

Pros: La anfitriona muy amable y atenta
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Simplemente genial

Pros: La anfitriona de 10, igual que la casa. Totalmente equipada, no hemos echado nada en falta. Incluso piensa en los peques y deja libros y juguetes.
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Todo nuevo!!! Los dueña super hospitalaria!!!

Pros: Lo nuevo que estaba todo!!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Acogedora y no le falta detalle

Pros: Las camas muy cómodas y todo tipo de detalles por la casa Cons: Que no tiene aire acondicilnado
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Una casa maravillosa con todas las facilidades. ¡No faltó un detalle!

Pros: Estuvimos muy a gusto. Nos encantó todo. La distribución de la casa hizo que pudiéramos estar disfrutando en la planta baja sin molestar a los que estaban descansando en la planta de arriba. Además, todas las habitaciones disponían de calefactor y se estaba genial. En la cocina había de todo, pudimos hacer una paella para 8 y pizzas en el horno de leña del que disponen. Ha sido un fin de semana increíble, para repetir. Además Noemí es encantadora y estuvo atenta en todo momento de si nos faltaba algo. ¡Seguro que volveremos!