Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach.
Dit appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een bubbelbad en een wasserij. Je vindt er ook een tuin. Dit appartement heeft gratis wifi en een terras. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een kookplaat. Een televisie, een koffiezetapparaat/waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een terras. De keukens en kitchenettes beschikken over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. In dit appartement in Follonica is wifi gratis. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandstoelen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Massage
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Spellen
Tv
Buiten
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
3 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Maaltijdbezorging
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Fietsen
Tafeltennis
Tafelvoetbalspel
Tennis
Golfbaan in de buurt
Jagen in de buurt
Motorbootverhuur in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Watertuben in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
3 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: È vietato l’accesso agli animali in spiaggia.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt nabij pretparken en vlak bij het strand in Follonica. Bezoek Palazzo Granducale en Pieve di San Giovanni, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar ex Tony's en Libera di Torre Mozza Strand. Reis je met kinderen? Overweeg dan Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica en Acqua Village Follonica. Bekijk de lokale fauna tijdens activiteiten zoals een wildexcursie en het vogelspotten. Bekijk onze reisgids voor Follonica
Portoferraio (EBA-Marina Di Campo) - 155 min. rijden
Restaurants
Ristorante Oasi
4 min. rijden
Pizzeria Golfo del Sole
17 min. wandelen
Tony‘s Beach Bar
4 min. rijden
La Trattoria
16 min. wandelen
Trattoria La Botteghina
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach. over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach.?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 3 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach.?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Follonica ligt bij de zee, op 2 km afstand van Libera di Torre Mozza Strand en ex Tony's. Ook Staatsnatuurreservaat Tomboli di Follonica en Luna Beach liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Hibiscus Beach Village - Apartments just a few meters from the beach.