Vrahos Boutique Hotel ligt vlak bij het strand in Folegandros. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Folkloremuseum van Folegandros. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Vitséntzou en Pountáki. Ook Haven van Karavostasi en Várdia zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor waterpret zoals kajakken of duiken of beleef avonturen zoals mountainbiken en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Folegandros
Karavostasis, Folegandros, Folegandros Island, 84011
In de buurt
Haven van Karavostasi
2 min. wandelen - 0.2 km
Várdia
7 min. wandelen - 0.6 km
Vitséntzou
9 min. wandelen - 0.8 km
Pountáki
10 min. wandelen - 0.9 km
Livadi-strand
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Milos (MLO-Nationale luchthaven Milos Island) - 152 min. rijden
Restaurants
Η Πούντα
5 min. rijden
Ο Ψαρομήλιγκας
9 min. rijden
Αστάρτη
5 min. rijden
Dal Capo
5 min. wandelen
Perigiali Café
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Vrahos Boutique Hotel
Hotel met een boetiekstijl niet ver van Haven van Karavostasi
Vrahos Boutique Hotel bevindt zich dicht bij Várdia en Vitséntzou en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Avontuurlijke reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Ga vooral lekker eten bij VEGERA, het restaurant ter plaatse. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een droogkuis/wasserijservice en autoverhuur ter plaatse.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), gratis vervoer van/naar de veerbootterminal en fietsverhuur
Meertalig personeel, een 24-uurs receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Vrahos Boutique Hotel bieden veel comfort met luxe beddengoed en gemeubileerde veranda's, naast voordelen zoals kussenmenu's en (laptop)kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Lcd-televisies van 40 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, tablets en cd-spelers
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Boetiekhotel volgens Hellenic Chamber of Hotels - Deze accommodatie is gecertificeerd als boetiekhotel binnen het certificatieprogramma 'Boutique Hotel' van Hellenic Chamber of Hotels.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice van/naar de veerbootterminal
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 11.00 uur: EUR 14 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
VEGERA
Dingen om te doen
Bubbelbad
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Parasols bij het zwembad
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandlakens
Strandparasols
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
5 gebouwen
Gebouwd in 1999
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Kussenkeuzemenu
Lakens van Egyptisch katoen
Pillowtop-matras
Badkamer
Badjassen
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Cd-speler
Lcd-tv van 40 inch met satellietzenders
Tablet
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis gevulde minibar
Gratis mineraalwater
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Ledverlichting
Recycleren
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal. Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn gesloten op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag:
Volledig uitgeruste spa
Healthclub
De volgende voorzieningen zijn gesloten op maandag, dinsdag en zondag:
Volledig uitgeruste spa
Healthclub
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 5.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 14 voor volwassenen en EUR 7 voor kinderen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Deze accommodatie gebruikt zonne-energie en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1144Κ012A0302800
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Vrahos
Vrahos Boutique
Vrahos Boutique Folegandros
Vrahos Boutique Hotel
Vrahos Boutique Hotel Folegandros
Vrahos Boutique Hotel Hotel
Vrahos Boutique Hotel Folegandros
Vrahos Boutique Hotel Hotel Folegandros
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Vrahos Boutique Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Vrahos Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Vrahos Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Vrahos Boutique Hotel?
Dit hotel in Folegandros biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt op 10 minuten wandelen van Haven van Karavostasi, Vitséntzou en Várdia. Ook Pountáki en Livadi-strand liggen op 15 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vrahos Boutique Hotel
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
9,8
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 111 van 138 beoordelingen
10 - Uitstekend
111
Gastenscore: 8 - Goed. 23 van 138 beoordelingen
8 - Goed
23
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 138 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 138 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 138 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Luc
16 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
To be recommended
Kind and friendly People at the reception. Great view
Luc
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Joe
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice stay.
Joe
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jim
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very helpful and knowledgeable of the local sites,beaches and restaurants.
Jim
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
david
13 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very good service welcome and best recommandations
david
5 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel is clean and nice facilities. Unfortunately WiFi does not work throughout the property. There was an incident where a staff was hostile and discriminatory based on my identity. It made the trip a little sour, but otherwise it was a fine stay.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Lina
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
5 stjärnor rakt igenom!
Fantastiskt hotell med så trevlig personal i receptionen, städare, vid frukosten och de som hämta/lämnade oss i hamnen. Superbra service och perfekt läge! Frukosten var bra med ett varierat utbud. Ett stenkast från den mysiga stranden med små restauranger. 5 minuter med bussen upp till Chora. Vi älskade allt med detta ställe och åker gärna tillbaka.
Lina
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
george
Reisde met partner
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing room with amazing view! We got an upgrade for free and the stuff was super helpful with everything and very kind. The room was very clean and they were cleaning every day when we went out. Overall amazing experience.
george
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
David
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Follegandros Trip
Maria at Vrahos reception was exceptional and went out of her way to help even on her day off.
David
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Susan
Reisde met partner
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location to be in the middle of things in Oia. No staff on-site, an apartment really. Good breakfast place to the left. Noisy always on hot tub in the room. Some stairs. Lots of foot traffic just below your deck.
Susan
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Omar
19 okt 2024
Omar
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Eleni
Reisde met een groep
5 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel war sehr schön und gepflegt, die Mitarbeiter, vor allem Maria, total freundlich und hilfsbereit. Das Zimmer war sehr komfortabel und schön eingerichtet. Sehr schöne Aussicht auf das Meer. Haltestelle und Supermarkt waren 5 Minuten zu Fuß entfernt. Sehr idyllische und ruhige Lage.
Eleni
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Nerses
3 okt 2024
Nerses
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Kevin
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a lovely hotel in a great location. Maria on the front desk is delightful. Breakfast is great and fabulous views over the harbour. Hire car is easy and sleep well due to the quiet location. Stay here!
Kevin
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Luca
Reisde met een groep
28 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La location is very beautiful, the people of the hotel had been fantastic , always ready to help the guests, transport, service, breakfast….. the island is a diamond
Luca
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Catherine
Reisde met familie
28 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maria an der Rezeption ist besonders freundlich. Sie ist einfach toll!
Catherine
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
PATRICIA
Reisde met partner
22 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All the staff especially Maria, Elena and the breakfast staff were amazing kind and always willing to go above and beyond please pass along our gratitude also to Mr George,Jacob and the cleaning staff.
Would recommend and return ☺️🇬🇷
PATRICIA
9 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Christopher
Reisde met partner
16 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Hotel mit einem wunderschönen Blick auf den Hafen. Ruhige Umgebung und fußläufig zu den schönsten Stränden der Insel. Kleine, aber sehr schöne Zimmer. Tolles Frühstücksbuffett mit großer Auswahl und Abwechslung. Sehr aufmerksames Personal. Nette kleine Überraschungen wie der kostenlose Shuttle und ein kostenloser Kayak Verleih.
Christopher
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Arielle
Reisde met een groep
9 sep 2024
Positief: Personeel en service
This was a beautiful hotel! Our room had an incredible view of the port and ocean. Elena and Maria were lovely and very helpful with information about the hotel and island! Must stay if you are in Folegandros and want to be outside of Chora!
Arielle
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Eckart
8 sep 2024
Eckart
5 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Antonella
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
L'hotel è dotato di tutti i confort, la struttura è moderna e di classe, la colazione di qualità e molto varia, il personale gentile e disponibile. Lo consiglio anche per la location suggestiva e tranquilla.
Antonella
7 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Gina, Orinda
Reisde met partner
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The host was wonderful. The bathroom has some sewage smells. Otherwise, great view & public transportation was easy.
Gina
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Ronald
Reisde met partner
28 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Staff is very helpful, friendly. I have zero complaints and would stay here again.
Ronald
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Sara Eleonora
Reisde met familie en kleine kinderen
21 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bella struttura, tranquilla e personale gentile. Vicina al porto e a delle spiagge pulite e tranquille. Bella camera con bella vista , noi avevamo la camera con la jacuzzi! Nell hotel non c’è bar o ristorante ma si trovano a pochi passi.
Sara Eleonora
5 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Kirstin
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing hotel
It was only 1 night but we wish we had more time. We will definitely be back
Kirstin
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Andres
18 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten