Geheel appartement

Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2

2.0-sterrenaccommodatie
Appartement in Florianópolis, op 9 minuten stappen van Strand van Canasvieiras

Fotogalerie voor Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2

Appartement
Interieur
Barbecue/picknickplaats
Exterieur
Appartement | Badkamer

Geheel appartement

Max. aantal: 339 m²

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Barbecue
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 80
inclusief belastingen en toeslagen
3 dec - 4 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2

Appartement in Florianópolis, op 9 minuten stappen van Strand van Canasvieiras
Dit rookvrije appartement beschikt over barbecues en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Buiten

  • Barbecue

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: BRL 100 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je BRL 100 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: BRL 100 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
268 Rua Heitor Bitencourt, Florianópolis, Santa Catarina, 88054-450

In de buurt

  • Strand van Canasvieiras - 8 min. wandelen - 0.7 km
  • Igreja São Francisco de Paula - 11 min. wandelen - 1.0 km
  • Praia de Canajurê - 14 min. wandelen - 1.2 km
  • Canasvieiras Pier - 3 min. rijden - 2.4 km
  • Praia da Cachoeira do Bom Jesus - 4 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Hercílio Luz (FLN), Florianópolis, Brazilië - 43 min. rijden

Restaurants

  • ‪Pão da Ilha - ‬15 min. wandelen
  • ‪Villa di Roma - ‬16 min. wandelen
  • ‪Churrasco Ao Vivo - ‬9 min. wandelen
  • ‪Restaurante Quinha - ‬1 min. wandelen
  • ‪Pizzaria Italiana Il Cantuccio - ‬10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 100 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2?

Vandaag, 21 nov. 2025, kost een verblijf bij Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2 van één nacht voor twee volwassenen op 3 dec. 2025 min. € 79,65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 22.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy Apartment Less Than 100 m From the Beach Gdi2?

Dit appartement ligt in Canasvieiras, op 2 km afstand van Igreja São Francisco de Paula en Strand van Canasvieiras. Jurere Beach ligt op 2,4 km.