Dit rookvrije appartement beschikt over een conciërgeservice. Dit appartement heeft gratis wifi. Verder is de kitchenette voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals luxe beddengoed en een donsdeken. Daarnaast kun je gebruikmaken van een espressoapparaat en een flatscreentelevisie. De privébadkamer is niet en-suite en er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke kamer heeft aparte privébadkamers. Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en gratis toiletartikelen.
In dit appartement in Florence is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 50 per verblijf
Kitchenette
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Aparte privébadkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50.0 per verblijf.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor babybed: EUR 50.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C24XYLTIW8
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
San Niccolò Loft Apartment
San Niccolò Loft Florence
San Niccolò Loft
Niccolo Loft By Mmega Florence
San Niccolò Loft by Mmega Florence
San Niccolò Loft by Mmega Apartment
San Niccolò Loft by Mmega Apartment Florence
Over deze buurt
dit appartement ligt in Florence in het stadscentrum. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Palazzo Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nelson Mandela Forum of Coverciano. Bekijk onze reisgids voor Florence
Zijn huisdieren welkom bij San Niccolò Loft by Mmega?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij San Niccolò Loft by Mmega?
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij San Niccolò Loft by Mmega van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 155, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij San Niccolò Loft by Mmega inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij San Niccolò Loft by Mmega uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat San Niccolò Loft by Mmega?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Arno Rivier en Piazzale Michelangelo. Ook Galleria degli Uffizi en Palazzo Vecchio liggen op een kwartiertje wandelen. Tramhalte Unità ligt op 23 minuten wandelen en naar San Marco University Tram Stop is het 25 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen over San Niccolò Loft by Mmega
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 28 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 28 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 28 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 28 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 28 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
8,0
Netheid
8,4
Locatie
6,8
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Edward
Reisde met een groep
15 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Out of main tourist areas but within walking distance.
Edward
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Sharon
15 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful apartment, just a short walk away from everything. Very clean. Comfy bed. Unfortunately, the shower is terrible - it cycles from ice cold through to boiling hot continuously so you have to keep jumping to the side every 30 seconds (which thankfully is easy to do given how large the shower is). Would definitely stay there again for a few nights but save washing your hair for somewhere else!
Sharon
3 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Jack
Reisde met familie
15 aug 2025
Positief: Comfort kamer
Great location and good host but with some issues
I dont like giving negative reviews but I can’t fully recommend this stay in its current state. The communication was great and we received excellent customer service when it came to check in and messaging during the stay. The location is also excellent as it is neither too close or too far from the city center. However there were a few glaring issues that could not be fixed during our stay and to be fair we did not bring up as it would have involved us stopping our trip to wait for potential repairs. The first of which was AC which was not effective and being on the second floor the loft stayed very hot throughout the day and night. There is also only about 4 feet of clearance in the upper floor of loft so bumping your head is a regular occurrence. The last step going up to the upper floor of the loft is also loose which seemed unsafe. The cleanliness of the apartment could also be better. Lastly there was a strange sewer like smell that permeated the apartment. I had read about it on an earlier review but it seems to still be an issue about year later. Overall for the price I was expecting more.
Jack
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Adam
13 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Adam
5 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
ana judith
Reisde met familie
11 jul 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
El lugar está bien, para lo que es funciona perfecto, desafortunadamente la opinión que tengo sobre la amabilidad del staff que nos recibió no puedo decir lo mismo, tuvimos una situación al llegar y no parecieron muy comprensibles, no somos locales, es normal perderse, parecieron hasta molestos y nos recibió con un poco de disgusto. Por otro lado de las 2 noches que estuvimos, ambas nos quedamos sin luz durante 3 horas, no estaba encendida la calefacción para el agua y el aire acondicionado no era suficiente para la parte superior del apartamento. Pedimos apoyo y lo único que podían hacer era mandar a alguien a las 9:30, cuando estás de vacaciones lo que quieres es salir a temprano y aprovechar el dia, y de manera personal, no nos sentíamos cómodos con que alguien entrara al apartamento con todas nuestras pertenencias mientras no estuviéramos. No teníamos con que encender la estufa y la llave de paso del gas estaba cerrada también. En general la estancia estuvo bien, muy a secas.
ana judith
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Carrie
29 jun 2025
Carrie
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Anna
Reisde met familie
28 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice staff. Good location
Anna
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Hilda
Reisde met familie
25 jun 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The area around the property was nice, but the property it self wasn’t very clean. The sofa couch sheets were dirty and when I asked for new ones I was told no because it would cost extra. I tried contacting the manager and nothing ever got resolved. I loved the city but hated my stay.
Hilda
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Susana
6 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Susana
2 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
A
Reisde met familie
11 mei 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
A
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Taiki
25 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Taiki
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Jose
12 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
A Great Place to Stay
I was so confortable staying in this Loft because it was like literalelly having My Owe Apartment, with everything: living and dinning room, kitchen and my bed in a sencond level. I was just few minutes walking to The Historical Area (Palazzo and Ponte Vecchio, Galleria Uffizi, Palazzo Piti, La Acadmia, Piazzale Michelangelo where you have a great Panoramic View of Firenze, buses stations, etc.).
Jose
5 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Jon
Reisde met familie
31 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
So happy to be directly out of the tourist area but still easy walking distance to everything. If you stay here you have to go to the bakery across the street. Big Bakery was the best we have had by far. One of our best days in a long time started with Big. ENJOY!
Jon
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
shiloh
1 jan 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very amazing property. We got lost working the trams on the way there and the owner was understanding and accepted our late arrival, and was helpful with directions. Very good spot, close to everything and very quiet. 10/10
shiloh
1 nacht verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Danello
23 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice location and perfect for 1-2 people!
Danello
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Jaime Rafael
5 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Genial 👌
Muy buena ubicación para museos
Jaime Rafael
2 nachten verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Pete
Reisde met partner
3 okt 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The space is large and looks nice but there is a quite odd smell in the room that I couldn’t place. Tried opening the windows and it didn’t do anything. The hot water goes in and out and is hard to get at the right temperature when showering. The toilet seat was loose so you are sitting slanted on it. The air conditioning barely worked and the radiator in the bathroom turned on our last day there, no labeled controls for turning that off anywhere. Location is very good and there is plenty to do around there. Easy to get around the city from there as well.
Pete
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Michelle
Reisde met familie
12 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Michelle
6 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
fatah
Reisde met familie
23 apr 2024
Positief: Netheid
Loft san niccolo
Appartement propre, très bien situé avec des commerces et restaurants à proximité.
Acceuil moyen ,la personne est arrivée en retard au check-in, et j ai envoyé une question par la messagerie mais elle n'a pas répondu.
fatah
3 nachten verbleven in april 2024
8/10 – Goed
carmen
Reisde met familie
24 jul 2023
Positief: Netheid
Good but beware of host recommandations
We were a family of 4 and found a comfortable place for a 4 nights stay. The place has AC which was a life saver during the heat wave that struck Florence at the time. The only drawback was the pull-out couch downstairs which wasn't the most comfortable and the host who advertised a dinner place which turned out to be more of a tourist trap (avoid the restaurant called 4 Leoni, we got charged 24 euros for a kid plate, 12 euros for the bread, and the steak was much smaller than what we saw later that week). We ended up having a great time for much less in the nearby restaurants, such as Osteria Antica)
carmen
4 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Davinia
22 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Apartamento muy amplio, con lo necesario para la estancia.
Bien ubicado
Davinia
3 nachten verbleven in september 2019
4/10 – Matig
José Antonio
25 aug 2019
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Una pena no pensar en los usuarios
Ha sido una pena que en un viaje tan bonito y con unas condiciones tan favorables se desaproveche la posibilidad de dejar un magnífico sabor de boca. El apartamento está en una zona muy buena y agradable, está bien decorado, pero no se ha tenido ni el más mínimo detalle para hacer agradable la estancia. Cuando habrías el portal te encontrabas el suelo lleno de serrín. Una vez dentro no había ni un grano de sal, ni de azúcar, ni una gota de aceite, NI UN POCO DE LAVAVAJILLAS para no tener que dejar los platos que usáramos sucios. El router del WIFI estaba en el suelo sobre su caja, enchufado, pero sin conectar por lo que no había conexión. Nos recibió un chico muy simpático, pero que no conocía apenas el apartamento. Pedimos que nos arreglaran el WIFI y "alguien" entró cuando no estábamos y dejó un minirouter que apenas permitía conectarte. En fin, una pena, de haber sabido todo esto desde luego no habríamos elegido este apartamento.
José Antonio
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Barbara
14 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Barbara
3 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
FREDERIC
31 jul 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour sur Florence
Appartement agréable dans l'ensemble. Super emplacement dans le quartier Niccolo, à 10' à pied du pont Vecchio. Facilement accessible en bus de ville depuis la gare ce qui évite des frais de taxi.
Équipement de base insuffisant concernant les indispensables pour cuisiner. Nous avons été obligé d'acheter du sel, poivre, vinaigre, sucre, produits vaisselle pour notre séjour de 4 jours.
Nous avons passé un très bon séjour.
FREDERIC
4 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Juan Pedro
21 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer