Relais Florence in Historisch centrum bevindt zich bij een winkelcentrum. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Giotto's Campanile en Piazza della Signoria. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Galleria degli Uffizi. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Centrale Markt zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Florence
Via Della Scala 48, Florence, FI, 50123
In de buurt
Piazza di Santa Maria Novella
5 min. wandelen - 0.4 km
Centrale Markt
8 min. wandelen - 0.7 km
Cattedrale di Santa Maria del Fiore
11 min. wandelen - 1.0 km
Piazza del Duomo
13 min. wandelen - 1.1 km
Ponte Vecchio
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte - 3 min. wandelen
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 4 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 21 min. rijden
Restaurants
All'Antico Vinaio
4 min. wandelen
Tentazioni Cafè
4 min. wandelen
Fratelli Cuore
4 min. wandelen
Caffè Arcobaleno
4 min. wandelen
Le Sorelline WineBarCafè
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Relais Florence
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Piazza di Santa Maria Novella
Relais Florence bevindt zich dicht bij Centrale Markt en Giotto's Campanile en biedt een aangrenzende golfbaan. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen en lang parkeren (toeslag)
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Relais Florence hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 25 per nacht); kortingen beschikbaar
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beveiligd overdekt lang parkeren ter plaatse (EUR 25 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoren een garage en een carport
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Kinderopvang op de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (alleen op werkdagen)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Meer
1 etage
1 gebouw
Gebouwd in 2001
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor lang parkeren (overdekt): EUR 25 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 25 per nacht (op 250 meter afstand)
Toeslag voor airconditioning: EUR 15 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Relais Condo Florence
Relais Florence
Relais Florence Hotel Florence
Relais Hotel Florence
Relais Florence Condo
Relais Florence Hotel
Relais Florence Florence
Relais Florence Hotel Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Relais Florence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Relais Florence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Relais Florence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Relais Florence?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Florence ligt vlak bij de luchthaven, op 15 minuten wandelen van Piazza di Santa Maria Novella, Centrale Markt en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Ook Giotto's Campanile en Piazza del Duomo liggen op 15 minuten wandelen. Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte en Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Relais Florence
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,6
Locatie
8,6
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 62 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 27 van 62 beoordelingen
8 - Goed
27
Gastenscore: 6 - Redelijk. 17 van 62 beoordelingen
6 - Redelijk
17
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 62 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 62 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
S.A.
9 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima verblijf
Ruime kamer, prachtige hoge plafonds met gerestaureerde fresco’s. Douchekop was wel aan vervanging toe ivm lekken.
S.A.
1 nacht verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Pasqualino
Reisde met partner
30 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Il bagno
Pasqualino
1 nacht verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Michael
Reisde met partner
9 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Room was several blocks from where I expected
Michael
1 nacht verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
SILVIA
21 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buen lugar para hospedarse Florencia
Buena atención, disposición del anfitrión y su esposa. Muy buena ubicación cercana a estación del tren. Habitación prolija.
SILVIA
2 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Roberta
Reisde met een groep
31 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartamento molto carino e personale gentilissimo
Roberta
1 nacht verbleven in mei 2022
8/10 – Goed
Salvatore
Reisde met partner
8 nov 2021
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
L'autonomia di entrata e uscita
Salvatore
2 nachten verbleven in november 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
12 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muy cerca de la estación del tren y de los atractivos
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2020
6/10 – Redelijk
Enea
Reisde met een groep
9 nov 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Il propietario gentilissimo ci ha aiutato con il nostro viaggio consigli sulla citta ma gli appartamenti hanno bisogno di una buona ristrutturazione ottima la posizione
Enea
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Luch&Carolyn, Calgary
3 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed at a location very close to the Trlais and SMN Station. It was perfect for us and Piero and his wife were perfect hosts!
Luch&Carolyn
1 nacht verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Milagros
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Milagros
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Value for the price
More like Airbnb than hotel. The room is big but old. At least it’s near city center and safe
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 jul 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to station, bus, although location different than that listed. Bathroom very narrow.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Helene
27 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Vi kom innan säsong?
Trevligt mottagande. Rummet (lägenheten) vi fick hade ingenting av glas eller annat. Några plastmuggar hade varit bra...Lite ont om handdukar och tjocka kuddar. Kan vara att säsongen inte börjat så det var inte ”framplockat” Men helt ok för en natt.
Helene
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
24 apr 2019
Positief: Personeel en service
Los anfitriones son muy amables y atentos. El depto estaba en el centro muy cerca de todo. Nos dieron mucha información. Recomiendo mucho
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
24 apr 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Winzige Badezimmer
Die Schlafzimmer sind okay, die Badezimmer sind eine Zumutung (so eng, dass man sich kaum bewegen kann).
Positiv: sehr zentral gelegen.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in maart 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
27 feb 2019
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Non so come nel 2019,si possano ancora affittare strutture del genere!!!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 nov 2018
Persone che lo dirigono stupende accoglienti gentili la stanza non e male qualita prezzo accettabile
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2018
8/10 – Goed
marta
19 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
una bella vacanza a Firenze
la sistemazione era buona, l'unica cosa che ci è mancata è il .... bidet, purtroppo, o per fortuna, noi italiani siamo abituati così!!!!!
marta
2 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Hazel
14 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hazel
1 nacht verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Daniel
5 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good place to stay in Florence
I had everything I needed. Comfortable and close to the places of interest.
Daniel
9 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Mariadofe
28 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic owner
Very near 5 mins. Walk to the main train station just behind the bus station, room is big clean and the toilet as well ,walking distance to the center of Florence, thanks to the couple owner Marcela & hubby and daughter Pamela who help us and guide us with other tour.
Mariadofe
3 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel perto da estação e também dos pontos turisti
Cidade maravilhosa , comida muito boa pôde-se andar a pé sem problema
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Wendy
17 sep 2018
Overall good
The Staff were very welcoming and helpful. The location was very convenient. Room was a bit rundown