PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA ligt in Historisch centrum, een wijk in Florence. Galleria degli Uffizi en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza della Signoria. Orto Botanico di Firenze en Boboli-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Piazza Massimo D'Azeglio, 12,, San Marco Santissima Annunziata, Florence, FI, 50121
In de buurt
Piazza del Duomo
15 min. wandelen - 1.3 km
Piazza della Signoria
15 min. wandelen - 1.3 km
Cattedrale di Santa Maria del Fiore
16 min. wandelen - 1.4 km
Galleria degli Uffizi
16 min. wandelen - 1.4 km
Grote synagoge van Florence
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Florence (FIR-Station Firenze Campo di Marte) - 10 min. wandelen
San Marco University Tram Stop - 13 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 29 min. rijden
Restaurants
Cafè Michelangelo
5 min. wandelen
Ditta Artigianale
5 min. wandelen
Wild Buns Bakery & Brunch
4 min. wandelen
La Carbonata Del Porrati
5 min. wandelen
Coffee Mantra
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA
Bed & breakfast vlak bij Piazza del Duomo
PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA ligt op een steenworp van Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza della Signoria en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA hebben voordelen zoals privébubbelbaden en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Minikoelkast
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met kabelzenders
Eten en drinken
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C2MBJEBLE7
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA ?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA ?
Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA van één nacht voor twee volwassenen op 6 jul. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat PALAZZO TESTA - LOCAZIONE TURISTICA ?
Deze bed & breakfast ligt in Historisch centrum, op 15 minuten wandelen van Piazza Massimo D'Azeglio, Piazza del Duomo en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Ook Piazza della Signoria en Galleria degli Uffizi liggen op 2 km afstand. San Marco University Tram Stop ligt op 13 minuten wandelen en naar Tramhalte Unità is het 23 minuten wandelen.