Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation in Florence. Dr. Eddie Floyd Tennis Center en Regal Swamp Fox zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Magnolia Mall en Display Area. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Florence Civic Center of Darlington Raceway. Bekijk onze reisgids voor Florence
1912 Enterprise Dr, Florence, SC, 29501
In de buurt
Magnolia Mall
5 min. rijden - 9.5 km
Palmetto Shores Lake
6 min. rijden - 8.1 km
Florence Civic Center
6 min. rijden - 10.1 km
Dr. Eddie Floyd Tennis Center
3 min. rijden - 3.6 km
Florence Veterans Park
6 min. rijden - 10.2 km
Lokaal vervoer
Florence Station - 7 min. rijden
Florence, South Carolina (FLO-Regionale luchthaven Florence) - 10 min. rijden
Restaurants
McDonald's
16 min. wandelen
Taco Bell
7 min. wandelen
Shell
5 min. rijden
Starbucks
7 min. wandelen
Subway
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence
Hotel vlak bij de luchthaven
Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt en een 24-uurs businesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en gratis kranten
Een kluis bij de receptie, een 24-uurs receptie en een automaat
Kamervoorzieningen
De 74 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.30 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
24-uurs businesscentrum
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Luisterhulpmiddelen
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
1 gebouw
3 etages
Gebouwd in 1998
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv van 28 inch met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Gratis lokale gesprekken
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Count on Us (Wyndham) hanteert.
Bij de accommodatie dienen gasten die niet gevaccineerd zijn voor Covid-19 mondmaskers te dragen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence?
Vandaag, 11 jul. 2026, kost een verblijf bij Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence van één nacht voor twee volwassenen op 19 jul. 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 2,9 km van Dr. Eddie Floyd Tennis Center en op 10 km afstand van Pee Dee Mental Health Center en Mcleod Regional Medical Center. Ook War Between the States Museum en Drs Bruce and Lee Foundation Library liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Microtel Inn & Suites by Wyndham Florence
6,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
6,4
Voorzieningen
7,2
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 328 van 1002 beoordelingen
10 - Uitstekend
328
Gastenscore: 8 - Goed. 204 van 1002 beoordelingen
8 - Goed
204
Gastenscore: 6 - Redelijk. 162 van 1002 beoordelingen
6 - Redelijk
162
Gastenscore: 4 - Matig. 138 van 1002 beoordelingen
4 - Matig
138
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 170 van 1002 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
170
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cosmin
14 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was clean, staff was respectful, great stay, thank you
Cosmin
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, accommodating, and friendly
Katherine
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
George
8 apr 2026
Positief: Personeel en service
Best shower for similar hotels. Excellent mattress.
George
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
ALAIN
13 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre propre , ac un oeu bruyant, déjeuner basique
ALAIN
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jocelyn
10 mei 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel qui a mal vieillis
Jocelyn
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Teresa
1 apr 2026
Negatief: Personeel en service
It was ok no frills had to ask for towel replacements breakfast was minimal,bed comfortable
Teresa
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kerry
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was very reassuring & courteous.
Kerry
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sheila
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, clean rooms, nice location
Sheila
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gerry
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Property requires an upgrade, paint etc.
Staff was friendly and efficient. Good parking poor breakfast
Gerry
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Willie
26 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, clean room, very comfortable bed
Willie
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jimmy
6 dec 2025
Positief: Netheid
Good stay
Jimmy
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Louise
18 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pets were welcome
Louise
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Elsie
7 apr 2026
Negatief: Voorzieningen
The property needed so upkeep.
Elsie
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
David
8 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great staff, nice rooms
David
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Katelin
21 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Staff were super nice but the bathroom wasn’t the cleanest
Katelin
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Johnathan
20 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel needs major remodeling. Lots of rust and mold in the bathroom
Johnathan
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Paul
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked it so much on the way down to Florida from New Jersey that i stayed there on the way back. Staff was very accommodating. I hit tons of traffic on the way there and back and they held my room until long after midnight.
Paul
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fain
26 apr 2026
Positief: Netheid
No pool
Fain
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gregory
2 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Decent place to stay. Nice and clean.
Gregory
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
ana
11 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Burned holes in sheets and room smelled of burned ironing. Outdated and overpriced.
ana
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mitchell
15 mrt 2026
Booked because it was the lowest price for not a Motel 6 or Red Roof.
Small room, no problem. Big fridge. Free coffee in the AM.
Property is run down but bed and bathroom were clean.
Mitchell
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Allan
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, staff, parking, shops nearby
Allan
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bill
27 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Very good
Bill
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Tyler
30 jan 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Says they have a “complimentary breakfast” it’s cereal and coffee that’s it. The room was okay about what you would be expect for the price but the “breakfast area” is literally three tables and only three options for cereal.
Tyler
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Coleen
26 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten