La Terrazza su Boboli bevindt zich in Oltrarno, een wijk in Florence, en ligt nabij pretparken. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Boboli-tuinen en Orto Botanico di Firenze zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
viale Francesco Petrarca 122, Florence, FI, 50124
In de buurt
Boboli-tuinen
2 min. wandelen - 0.2 km
Porta Romana
2 min. wandelen - 0.2 km
Palazzo Pitti
11 min. wandelen - 1.0 km
Piazza Santo Spirito
11 min. wandelen - 1.0 km
Ponte Vecchio
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station Porta al Prato - 3 min. rijden
Tramhalte Paolo Uccello - 3 min. rijden
Luchthaven Peretola (FLR) - 24 min. rijden
Restaurants
Pizzeria toto atto II
10 min. wandelen
Alla Vecchia Bettola
8 min. wandelen
Rasputin
9 min. wandelen
Caffè Pieri
9 min. wandelen
L'Arte di Dory - Cucina Casalinga in Oltrarno
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Terrazza su Boboli
Hotel vlak bij Palazzo Pitti
In de buurt van La Terrazza su Boboli vind je Ponte Vecchio en Galleria degli Uffizi. Gasten genieten hier van een terras, een koffiebar/café en een bibliotheek. Gratis wifi in de kamer, een wasserij en een open haard in de lobby zijn beschikbaar voor alle gasten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Een waterkoeler, hulp bij uitstappen/tickets en een lift
Bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Terrazza su Boboli bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en bidets
Flatscreentelevisies met digitale zenders
Minikoelkasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per dag)
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebruik van de waterautomaat wordt aangemoedigd
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per dag (op 100 meter afstand)
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 22.00 uur en middernacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Terrazza su Boboli
Terrazza su Boboli B&B
Terrazza su Boboli B&B Florence
Terrazza su Boboli Florence
La Terrazza su Boboli Hotel
La Terrazza su Boboli Florence
La Terrazza su Boboli Hotel Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Terrazza su Boboli?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoe laat kan ik bij La Terrazza su Boboli inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 22.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij La Terrazza su Boboli uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt La Terrazza su Boboli een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat La Terrazza su Boboli?
Dit hotel ligt in Oltrarno, op 15 minuten wandelen van Porta Romana en Palazzo Pitti. Ook Ponte Vecchio en Piazza di Santa Maria Novella liggen op 2 km afstand. Tramhalte Unità ligt op 22 minuten wandelen en naar Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 24 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Terrazza su Boboli
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,2
Locatie
9,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 25 van 32 beoordelingen
10 - Uitstekend
25
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 32 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 32 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 32 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 32 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
tito
21 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo B&B
Un bel B&B con gestione molto professionale e cortese. Anche se non in centro, comodo al centro. La terrazza e' stupenda.
tito
2 nachten verbleven in juni 2021
10/10 – Uitstekend
DAVID
11 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location
An overnight stay as we travelled from Italy to France. A great and comfortable night and fantastic breakfast.
DAVID
1 nacht verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Henrik
13 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Henrik
3 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
1 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent B&B
Lovely room and nice hosts. The room is beautiful and clean with a lovely terrace outside. Perfect location in walking distance from Ponte Vecchio, yet really quiet neighbourhood. I will definitely choose this B&B for my next stay in Firenze!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hosts were super friendly and helpful
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Filomena
3 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The room was big and comfortable. The host were lovely and very nice to explain the general area and what buses to take to get around. The bathroom was excellent and air conditioner was awesome since it was over a 100 in Florence. Would totally stay again. Parking garage down the street also excellent and reasonable and Secured!!!
Filomena
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
IZA
25 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent choice
La Terrazza du Boboli
We enjoyed our stay at La Terrazza. The house certainly has unique character. The rooms are spacious, the house is very conveniently situated at porta romana , at walking distance from all the spots where one wants to go in Firenze. There are bus stops right by the front door for buses running regularly to the city Center, train and bus stations should one not want to walk, and perhaps one the best pizzaria ever , Just across the road. The hosts, Luigi and Barbara are two lovely people who are attentive, accommodating and friendly and very helpful, they made is feel at home; gave us tips, information and recommendation about very good restaurants nearby, events and places to visit. Without mentioning the good breakfast coffee . Breakfast was also very good. We went to Siena for two days and returned to La Terrazza - they graciously offered to store our luggage in the house while we were away.
The Firenze- Siena-Firenze bus conveniently stops right in front of the property. We certainly recommend staying at this house to visitors to Firenze. We thank Barbara and Luigi for making our first experience in Firenze a memorable one. If we were to make one suggestion - Just a small one - to improve anything, it would be to have one or more TV stations in English. There is one news station in French, and many .... in Italian. Other than that , La Terrazza du Boboli is a excellent choice to stay in Florence.
IZA
4 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
JIMENA
1 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Viaje Florencia
El hotel está ubicado muy cerca de los lugares históricos de interés y se puede ir caminado. Así mismo, es muy tranquilo. Fueron muy amables y nos colaboraron todo el tiempo.
JIMENA
2 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
16 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La Terrazza su Boboli was a wonderful place to stay. The location is a bit out of the hustle and bustle, but was still close enough to easily access anything in Florence. The proprietors were very gracious and helpful and made our stay very enjoyable. The room was comfortable with access to the very nice terrace for some fresh air.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Ole
15 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ole
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizionie eccezionale e i titolari deliziosi . ...............
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Debbie
7 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely b n b close to quiet entrance to boboli gardens and Pitti Palace (avoid the main entrance queue!)
Luigi and Barbara are very friendly and helpful hosts. The property is beautiful, and relaxing. Quiet despite the busy road; effective double glazing. Nice breakfast.
Easy walk to good restaurants, and bridges
Debbie
3 nachten verbleven in januari 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top service! Charmerende BnB
Fantastisk BnB! Smuk herskabslejlighed, rummelige værelser, charmerende terrasse, flot udsigt lige ud til Porta Romana, lækkert morgenmad og udsøgt kaffe!
Derudover er de de mest fantastiske, venlige og hjælpsomme værter!
Vi kommer i hvert fald igen!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Kosi36, Göstling-Hochkar - Niederösterreich
27 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nähe Zentrum
Wirklich ein sehr sehr nettes kleines „Hotel“ in zentraler Lage zur Innenstadt und den Sehenswürdigkeiten... Sehr freundliches Personal,... man fühlt sich irgendwie wie zugause 😉
Kosi36
3 nachten verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Kathy, Norwalk,CT
14 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Barbara and Luigi made you feel so welcome and comfortable, we hated to leave!!
Kathy
4 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Armando
13 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful stay feel like home
Excellent room, Niciest Guests, perfect stays felt like home.
Amazing breakfast done as you like and with wonderful coffee
Armando
3 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 jun 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place and owners, but I wish it would have been explained by someone, Expedia or the hotel how high the taxes were in Florence, it was more than the room cost. Pretty outrageous!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Kathy
11 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luigi and Barbara were very helpful. Thanks for a great vacation.
Kathy
3 nachten verbleven in mei 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Padroni di casa ospitali e simpatici. Tutto molto pulito, comodi sia il letto che la doccia.
Mi sono sentita a casa.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in november 2017
8/10 – Goed
JJ, Western New York
9 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel,near all the sites
very good over all
finding the place and parking like in every big city was tricky
JJ
10/10 – Uitstekend
Petra
18 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wunderbares B&B in Florenz. Im ersten Stock eines alten, schönen Hauses. Terrasse in den Hinterhof, wo bei schönem Wetter gefrühstückt werden kann. Einige Zimmer mit Balkon. Vorne raus viel Verkehr, doch bei geschlossenem Fenster stört der nicht.
Hohe Räume, viel Kunst an den Wänden und überhaupt. Tolles Ambiente und sehr herzliche Gastgeber. Luigi und Barbara sind sehr hilfsbereit, freundlich, haben viele Restauranttipps und helfen auch bei der Gestaltung des Tagesprogramms - sie kennen sich wirklich aus in ihrer Stadt. Die "Geheimtipps" waren Volltreffer!
Wir sind mit dem Auto angereist. Etwa in 100 m Entfernung zum B&B ist die Tiefgarage "La Perla". Dort hat uns Luigi einen Parkplatz vorreserviert und als wir ankamen, hat uns die Signora eingewiesen. Der Parkplatz kostet 15 bis 18 Euro pro Tag (je nach Grösse des Autos) und muss direkt vor Ort im Voraus bezahlt werden. Man bekommt dann den Schlüssel zur Garage und ist unabhängig. Hat super geklappt und war für mich ein Plus, das B&B La Terrazza su Boboli zu wählen.
Es waren wundervolle Tage in Florenz und besonders auch bei unseren Gastgebern Filippo und Barbara. Wir komme wieder!
Petra
8/10 – Goed
Marwan
22 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great service in a family run B&B
The B&B is located a little off the beaten path. It will take you 15 mins to walk towards central Florence. It's well connected with multiple bus stops around.
The service and breakfast at the terrace was great and we felt very welcome.
The rooms are spacious and well appointed as is the whole B&B. Wifi was working (although not very fast).
Marwan
10/10 – Uitstekend
glen
18 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Terrazzo su Boboli rocks!
The room was huge! The hosts were fantastic! The place had a great vibe and was instantly accessible to all the sites and the city. Highly recommended.
glen
10/10 – Uitstekend
Joel
16 aug 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer