Residence Select Executive

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed
De huidige prijs is € 80
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard appartement

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior maisonnette

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 Twijfelaar en 1 tweepersoons zetelbed

Superior appartement

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Residence Select Executive bevindt zich in Santa Maria Novella, een wijk in Florence, en ligt vlak bij een treinstation. Basilica di Santa Maria Novella en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Fortezza da Basso. Boboli-tuinen en Villa Medicea La Petraia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Kaart
via G. Galliano, 13/A, Florence, FI, 50144

In de buurt

  • Een historische bakstenen muur met een kleine toren, een geplaveid pad en een rij van paaltjes langs de zijkant.
    Fortezza da Basso
    14 min. wandelen - 1.3 km
  • Een historisch gebouw met een grote centrale koepel en gebogen ramen, omgeven door een verzorgd plein met een gazon en bloembedden.
    Piazza di Santa Maria Novella
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Een historisch gebouw met gestreepte bogen en een hoge klokkentoren.
    Basilica di Santa Maria Novella
    6 min. rijden - 1.8 km
  • Een markt met verschillende kraampjes waar eten en drinken worden verkocht.
    Centrale Markt
    6 min. rijden - 1.8 km
  • Leopolda Station Exhibition Center
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Belfiore - 7 min. wandelen
  • Station Porta al Prato - 8 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 17 min. rijden

Restaurants

  • I Templari
    6 min. wandelen
  • Pizzeria Trattoria San Jacopino
    5 min. wandelen
  • Il Gusto Di Xinge
    8 min. wandelen
  • I'Bandito
    3 min. wandelen
  • Bar Belfiore
    8 min. wandelen

Over deze accommodatie

Residence Select Executive

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Fortezza da Basso
  • Residence Select Executive bevindt zich niet ver van Basilica di Santa Maria Novella en biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Snelle uitcheckservice, een automaat en meertalig personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Residence Select Executive hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Flatscreentelevisies van 40 inch met digitale zenders
    • Privétuinen, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 30 per dag)
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers

Voorzieningen

  • Automaat
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
  • Gebouwd in 2008

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 40 inch met digitale zenders

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Toegang via buitengalerij

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 18.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Diners Club
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 30 per dag (op 600 meter afstand)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017A1354EPL7J
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 mei tot 15 september.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Residence Select Executive?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Residence Select Executive?

Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Residence Select Executive van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Residence Select Executive inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Residence Select Executive uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Residence Select Executive?

Dit hotel ligt in Santa Maria Novella, op 2 km afstand van Nuovo Teatro dell'Opera, Piazza di Santa Maria Novella en Fortezza da Basso. Ook Piazza del Duomo en Ponte Vecchio liggen op 3 km afstand. Tramhalte Belfiore ligt op 7 minuten wandelen en naar Redi Tramhalte is het 8 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Residence Select Executive

7,2

Goed

8,0

Netheid

7,0

Voorzieningen

7,6

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 24 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 13 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 66 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff very friendly and helpful.
2 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Para ser un Arb&b faltaban trastes y un microondas por lo menos, para poder tener un mejor servicio. Alto el costo por persona.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’accueil est un peu complexe car il n’y a pas de réception.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
5 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Buon hotel
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice people the room was really comfortable
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Si
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
It’s perfect place to sleep!
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel and convenient. It was only 15 min away from the train station
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy amables
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was SUPER nice and staff was very knowledgable and friendly. The place was clean, safe, and very quiet. It was a nice stay and I would recommend. Only disclaimer is that it is a 20 minute walk to the nearest train station.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s was really amazing I like the property and the cleaning
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
チェックインの際のルカの対応はとても良かったと感じます。 レジデンスなので、他のサービスは特にないのが当たり前ですがお湯を沸かす電子ケトルくらいの付帯はあっても良いかなと思いました。
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was very clean and room was roomy and well taken care of.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione, abbastanza vicina alla Metro, peccato per.l umidita vicino ai letti dwl piano terra
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La struttura è pulita, sicura e facilmente raggiungibile: in 5 minuti si raggiunge la linea dei tram. Il responsabile è stato gentile e disponibile. Sicuramente un posto in cui tornerei!
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La atención del personal muy bien
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Para lo que pagamos estubo bien, limpieza de 8, servia todo, la maquina dispensadora de cafe es la unica que esta mal, toallas suficiente y limpias, agua caliente, jabon, shampoo, gel de baño, cama queen y sofa cama por cuarto
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Best stay on our road trip so far

By far the best stay for a family of 5. Friendliest staff clean rooms and a 20 minute pleasant walk from the main square. Parking is road parking but ample of spaces around the block. Highly recommended for comfort on a family trip
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
Personale cordiale ma Struttura un po’ datata.
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Reibungsloser Check-In, Möblierung und Ausstattung des Appartments jedoch in die Jahre gekommen und abgenutzt
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Staff helpful
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
-----------------------
2 nachten verbleven in september 2025