Hotel Silla in Historisch centrum bevindt zich aan het wandelpad langs de rivier en bij een trein-/metrostation. Galleria degli Uffizi en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Palazzo Vecchio. Ook Piazza della Signoria en Cattedrale di Santa Maria del Fiore zijn zeker een bezoekje waard.Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals segwayverhuur/tours. Bekijk onze reisgids voor Florence
Via dei Renai, 5, Florence, FI, 50125
In de buurt
Piazzale Michelangelo
5 min. wandelen - 0.4 km
Galleria degli Uffizi
6 min. wandelen - 0.6 km
Piazza della Signoria
8 min. wandelen - 0.7 km
Palazzo Vecchio
8 min. wandelen - 0.7 km
Ponte Vecchio
10 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Firenze Rovezzano - 6 min. rijden
Strozzi - Fallaci Tramhalte - 6 min. rijden
Luchthaven Peretola (FLR) - 37 min. rijden
Restaurants
Gelateria dei Neri
6 min. wandelen
Melaleuca
5 min. wandelen
Berberè
6 min. wandelen
Rifrullo Firenze
2 min. wandelen
I Tarocchi
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Silla
Hotel vlak bij Piazzale Michelangelo
Hotel Silla bevindt zich dicht bij Galleria degli Uffizi en Palazzo Vecchio en biedt een dakterras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Limousine- of autoservice, een Engels ontbijt (toeslag) en parkeerplaatsen ter plaatse
Een kruier/portier, meertalig personeel en conciërgeservice
Een 24-uurs receptie, bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het ontbijt, het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Silla bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Limousine-/autoservice
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 45 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Eten en drinken
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Aan de rivierpromenade
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep naast het toilet
Lift
Noodtrekkoord in badkamer
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
3 etages
Gebouwd in 1600
Roken is niet toegelaten
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 55 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren (overdekt): EUR 45 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Registratienummer van de accommodatie IT048017A1PR7JBNMM
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Silla?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Silla?
Vandaag, 28 jun. 2026, kost een verblijf bij Hotel Silla van één nacht voor twee volwassenen op 28 jul. 2026 min. € 142, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 45 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel Silla inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Silla uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Silla een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 55 per voertuig.
Waar staat Hotel Silla?
Dit hotel ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazzale Michelangelo, Galleria degli Uffizi en Palazzo Vecchio. Ook Ponte Vecchio en Piazza della Signoria liggen op 15 minuten wandelen. Tramhalte Unità ligt op 21 minuten wandelen en naar San Marco University Tram Stop is het 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Silla
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 473 van 811 beoordelingen
10 - Uitstekend
473
Gastenscore: 8 - Goed. 256 van 811 beoordelingen
8 - Goed
256
Gastenscore: 6 - Redelijk. 57 van 811 beoordelingen
6 - Redelijk
57
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 811 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 811 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samantha
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the staff at hotel silla were very helpful and pleasant.
Samantha
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angel Cordero
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Front desk employee was very helpful with us. Room was adequate, breakfast was nice.
Angel Cordero
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alonso
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing room and amazing breakfast
Alonso
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Harold
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location. It has parking for an additional fee. Clean, modern, and some of the best brioches (croissants) we’ve had in Italy.
Harold
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Close to the action, but on the quiet side of the river. Very helpful staff. Helped navigate a work-around for the train strike. Very nice breakfast which was included in our reservation
Thomas
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kateryna
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing place to stay
Kateryna
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
CRAIG A
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The location was perfect. Its one the less busy side of the river but a very easy walkto the highlights of Florence. The breakfast was great. Lots of variety. The room we had was a good not a great.Smallish compared to others we've had on this trip and the shower was small. Lovely view of the river outside of our window.
CRAIG A
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Suzanne
13 apr 2026
Perfect location for exploring Florence.
1mile from the train station (20 min walk).
Overlooking the river.
Clean.
Staff friendly.
Good selection of food at breakfast.
A lovely terrace to sit on and watch the world go by.
Free tea/coffee/water provided throughout the day.
Would definitely recommend others to stay at the Hotel Silla!
Suzanne
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philip
19 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent stay, very helpful staff.
Philip
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
19 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location for perfect stay
David
4 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very clean, lovely and friendly staff. Great breakfast (buffet style) included. Bedrooms very comfortable and quiet. Super location for exploring Florence on foot. Would certainly stay here again.
Patrick
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Angela
16 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
It was a good place to stay good facilities and great breakfast x
Angela
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
eric
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien
Très bien personnels à l’écoute hôtel propre bien placé calme
eric
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vivian
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was very spacious and clean. The breakfast was really good and was always getting refilled. Overall, I had a great experience in the hotel.
Vivian
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kommer gerne tilbage
God placering, fantastisk service og ekstremt hjælpsomt og venligt personale.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Beverly
9 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very quaint boutique hotel.
Omar
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great time!
Ronald
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ronald
1 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, comfortable bed, pleasant staff and excellent breakfast
Ronald
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elisa
4 jul 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
very nice hotel on the quieter side of the river; walk to everything, very convenient. Great staff, very nice breakfast.
Elisa
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deirdre
22 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely clean room, great location, excellent breakfast
Deirdre
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rudolph
7 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect for our trip!
Rudolph
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Alex
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location
Alex
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ömer
30 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mükemmel lokasyonda, tertemiz odalar, sıcak bir servis, şık bir kahvaltı ve zevkle tasarlanmış odalar....
Çok memnun kaldığımız bir otel oldu, herşey için teşekkürler.
Ömer
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eva
17 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful stay! We loved the private terrace to our room. Staff were friendly and helpful. Very convenient location. Would stay again!