Hotel Bologna bevindt zich in Santa Croce, een wijk in Florence, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een treinstation. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Nelson Mandela Forum of Coverciano. Bekijk onze reisgids voor Florence
Via Orcagna 50, Florence, FI, 50121
In de buurt
Arno Rivier
6 min. wandelen - 0.6 km
Piazza Santa Croce
16 min. wandelen - 1.4 km
Piazzale Michelangelo
18 min. wandelen - 1.5 km
Piazza della Signoria
19 min. wandelen - 1.7 km
Galleria degli Uffizi
7 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Strozzi - Fallaci Tramhalte - 5 min. rijden
Florence (FIR-Station Firenze Campo di Marte) - 12 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 12 min. rijden
Restaurants
Bar I' Pappagallo
4 min. wandelen
Tiratissima
6 min. wandelen
bread & break
3 min. wandelen
Il Bigallo
6 min. wandelen
Antica Trattoria Il Barrino
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Bologna
Hotel vlak bij Piazza del Duomo
Vlak bij Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Galleria degli Uffizi biedt Hotel Bologna een koffiebar/café, een bar en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een kluis bij de receptie, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en meertalig personeel
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een lift en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Bologna bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies van 21 inch met een dvd-speler
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein voor EUR 15 per nacht; reserveren verplicht; kortingen beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 5 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Dvd-speler
Kinderopvang (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv van 21 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Draagbare ventilator
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 19.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 5 per persoon
Betaald parkeren: EUR 15 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 15 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Btw-nr. - 02314590486
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Bologna?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Bologna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Bologna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Bologna?
Dit hotel ligt in Santa Croce, op 2 km afstand van Arno Rivier, Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Galleria degli Uffizi. Ook Piazza del Duomo en Piazza della Signoria liggen op 2 km afstand. San Marco University Tram Stop ligt op 22 minuten wandelen en naar Tramhalte Unità is het 29 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Bologna
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 56 van 126 beoordelingen
10 - Uitstekend
56
Gastenscore: 8 - Goed. 54 van 126 beoordelingen
8 - Goed
54
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 126 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 126 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 126 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giulia
24 mei 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfetto 😜
Tutto perfettissimo !
Sinceramente le foto proposte non rendono giustizia a questo bellissimo hotel.
Colazione ottima e la ragazza che la gestisce veramente gentile e professionale.
Camera veramente spaziosa, pulita perfettamente e materasso TOP !
Torneremo sicuramente 😚
Giulia
1 nacht verbleven in mei 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Niels
19 okt 2019
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kælderværelse
Havde bestilt et dobbelt Economy værelse til min kæreste og jeg.
Blev slemt skuffet, da værelset viste sig at ligge i kælderen og klods op af morgenmads buffeten inkl køkkenet. Det vil sige at man blev vækket kl 7 om morgenen, da de første gæster begyndte at spise og ikke nok med det, tog de spisende gæster flere gange i vores dørhåndtag - formentlig fordi de troede at det var toilettet til buffeten!!!😡😡
Niels
4 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Анна
7 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
отличный отель для 2 дней во Флоренции! Все близко, пешком порогов весь город ! Автобус на вокзал 100 метров от отеля! Чисто, все замечательно! Есть завтраки за 5 евро, но я питалась в городе или в номере! Там есть холодильник с мини баром !
Анна
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione, simpatia e gentilezza personale, buona la pulizia.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pascale
17 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien placé et bon rapport qualité prix
Hôtel bien situé, on peut facilement visiter Florence à pied.Si vous arrivez en semaine il y a un superbe restaurant " Il vecchio e Il mare" qui propose un menu à 7€ couverts,eau plate ou gazeuse et café compris. L'hôtel quant à lui est très propre,le petit-déjeuner est suffisant, si vous voulez un bon café ( cappuccino ),faites en la demande auprès de la personne qui vous accueille..
Si besoin,on vous donnera des informations sur le trajet à prendre pour partir à la découverte de Florence ( plan )
Pascale
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mateus
15 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Boa experiência
Muito bom atendimento, café da manhã excelente.
Quartos bem confortáveis.
Cerca de 20 minutos a pé do Duomo.
Mateus
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jüţə
5 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
good
calm area 25 min from the central
Jüţə
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
A
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Good value for money
The staff were friendly, the room was clean and had air conditioning.
A
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lupita
20 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, beautiful antique construction hotel,Very clean,staff very helpful and very nice /friendly.Continental breakfast was delicious ,but not a lot of variety, but what I learned in the time I was here, that is what Italians eat for breakfast. Shower very small ,but very clean.Location great a lot of restaurants, shops near the hotel. Overall I loved it.I will definetly recommend Bologna Hotel.
Lupita from California:)
Lupita
13 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michel
5 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Café da manhã espetacular
Boa localização, quarto confortável, excelente café da manhã.
Michel
3 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good quiet hotel , clean staff nice , breafast good ,
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Zhaoyi
2 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very satisfied
Room is clean , breakfast is super generous and among all of the stay , bed is confortable
Zhaoyi
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nikola
17 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super !
Everything was super
Nikola
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pako
29 sep 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location. Walking distance to everything.
Great, helpful staff.
Pako
5 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet place. Close to the city Centre. Clean room. Good brekfast.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quiet location, friendly staff
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Claudia
3 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Albergo vicino al centro, personale gentile e ottima colazione
Claudia
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Caitlin
22 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good Hotel in Florence
It was a little noisy in the morning because we were in the basement room.
Caitlin
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonja
15 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kleines, einfaches 2 Stern Hotel in Zentrumsnähe
Uns hat das kleine, einfache aber sehr saubere Hotel und das schlichte Zimmer mit einem neuwertigen Bad und einem kleinen Balkon überzeugt. Besonders erwähnen möchten wir das reichhaltige Frühstücksbuffet und das freundliche Personal. Das Preisleistungsverhältnis ist hervorragend. Persönlich fanden wir es gut nicht mitten im Besucherrummel zu nächtigen, auch wenn wir einen Fussweg von rund 20 Minuten zu den Sehenswürdigkeiten in Kauf nehmen mussten. Das Quartier ist sehr ruhig und es befinden sich ein paar Restaurants und ein Lebensmittelgeschäft gleich um die Ecke. Alles mit ÖV gut zu erreichen.
Sonja
5 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
18 apr 2018
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel ok prezzo troppo alto
Hotel abbastanza vecchio. Pulizia e comfort letto buoni. Personale cordiale. Lavandino nel bagno molto piccolo. Colazione sufficiente. Tutto sommato ok per le due stelle che porta ma prezzo esageratamente alto.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Catherine
30 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent value in pleasant neighbourhood
This hotel is located just outside the centre of Florence in a nice spot with plenty of good local restaurants and shops nearby - and unlike the centre there are no tourist rip-offs! My room was very comfortable although it looked onto an internal courtyard so no view. That said, it was good value for money and the breakfast buffet was excellent with proper cappuccino on request. Great service from the staff.
Catherine
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Igor
30 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Небольшой уютный отель. Вме работает без нареканий. Хороший, спокойный район. Даже пешком недалеко от центра. Очень чисто. Доброжелательный персонал - разрешили поздний чек-аут. Хорошие завтраки
Igor
6 nachten verbleven in januari 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff, decent breakfast considering price. Rooms well maintained, but not very modern. Location ok; if you don't mind walking it is 30 minutes to the station, less to the city centre. Only Italian TV channels. Some thin walls and some noisy neighbors one night, but staff dealt with that.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Margaret
4 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bologna Superba!
Superb value for money with an exceptional breakfast. Very clean with lovely staff.
Margaret
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rosanna
3 apr 2017
Negatief: Netheid
hotel pulito, camera abbastanza grande
Buona e varia la colazione, molto gentile il personale.