Geheel appartement

Guelfa 51 by Mmega

Dit appartement met een keuken ligt op 7 minuten stappen van Basilica di Santa Maria Novella

Fotogalerie voor Guelfa 51 by Mmega

Comfort maisonnette, balkon | 4 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi
Interieur
Voorkant van accommodatie
Comfort maisonnette, balkon | Balkon
Comfort maisonnette, balkon | Privékeuken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Geheel appartement

4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 881 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 238
inclusief belastingen en toeslagen
8 feb - 9 feb

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Guelfa 51 by Mmega

Dit appartement met een keuken ligt op 7 minuten stappen van Basilica di Santa Maria Novella
Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Dit appartement biedt een wasmachine en een keuken, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie. Je vindt er tevens een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers beschikken over keukens.

In dit appartement in Florence is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C2ACXH3RQT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Guelfa 51
Guelfa 51 by Mmega Florence
Guelfa 51 by Mmega Apartment
Guelfa 51 by Mmega Apartment Florence

Over deze buurt

dit appartement ligt in Florence in het stadscentrum. Basilica di Santa Maria Novella en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Fortezza da Basso en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Artemio Franchi of Coverciano. Bekijk onze reisgids voor Florence
Meer appartementen in Florence
Kaart
Via Guelfa 51, Florence, FI, 50123

In de buurt

  • Central Market which includes markets, food and interior views
    Centrale Markt
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Fortezza da Basso
    Fortezza da Basso
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Piazza di Santa Maria Novella which includes a garden, heritage architecture and a church or cathedral
    Piazza di Santa Maria Novella
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Basilica di Santa Maria del Fiore toont een stad, een kerk of kathedraal en historische architectuur
    Cattedrale di Santa Maria del Fiore
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Piazza del Duomo bevat nachtleven, historische architectuur en een kerk of kathedraal
    Piazza del Duomo
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Fortezza Tramhalte - 5 min. wandelen
  • Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 7 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 26 min. rijden

Restaurants

  • Mò Si Caffetteria alla Vecchia Maniera
    1 min. wandelen
  • Matto Matto
    1 min. wandelen
  • Bondi Focacceria
    2 min. wandelen
  • Livio
    2 min. wandelen
  • Osteria Dell’ Osso
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Guelfa 51 by Mmega?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Guelfa 51 by Mmega?

Vandaag, 7 feb. 2026, kost een verblijf bij Guelfa 51 by Mmega van één nacht voor twee volwassenen op 8 feb. 2026 min. € 225,82, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Guelfa 51 by Mmega inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Guelfa 51 by Mmega uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Guelfa 51 by Mmega?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Centrale Markt en Basilica di Santa Maria Novella. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Fortezza da Basso liggen op een kwartiertje wandelen. Fortezza Tramhalte ligt op 5 minuten wandelen en naar Valfonda - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 6 minuten wandelen.

Beoordelingen over Guelfa 51 by Mmega

Beoordelingen

Uitstekend

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

8,8

Netheid

2,0

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

8/10 – Goed

jacquelyn, Vallejo

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
The apartment was nice. No amenities were provided. It was clean and conveniently located. No elevator so it is a good climb. Excellent WiFi. Overall very good.
3 nachten verbleven in augustus 2025

8/10 – Goed

Nick

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
The property was not exactly as nice as we had hoped, but the communication with the host excellent and it is fairly close to the train station.
1 nacht verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
La casa es bastante amplia para grupos (5-9) lo único es que está en el último piso y solo hay escaleras. Tiene 2 baños completos, pero el que está en el piso superior está ultra pequeño que es súper difícil de utilizar aún para personas pequeñas.
1 nacht verbleven in september 2024