Designed apartment in Piazza Santissima Annunziata
Het appartement is gelegen op de derde verdieping, geen lift, van een prachtig Florentijns paleis, onder de portieken van de historische Piazza della Santissima Annunziata en met uitzicht op het Ospedale degli Innocenti. Onlangs gerestaureerd met een moderne smaak, met respect voor de originele elementen en materialen van het gebouw, deze twee slaapkamer comfortabele appartement is de perfecte plek voor degenen die genieten van ruimte, licht en super centrale ligging. slechts 3 minuten lopen vorm Duomo en Piazza San Marco. De gasten worden verwelkomd in het appartement, getoond rondom het huis en gezien doordachte advies over het leven in de stad, restaurants en bezienswaardigheden van de niet te missen seizoen. Wij verzoeken onze gasten om ons te informeren over hun check out tijd en een kopie van hun paspoort of ID's bij aankomst. Voor eventuele extra wensen of vragen, we moedigen onze gasten naar onze contact informatie te gebruiken.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: internettoegang
Parkeren en vervoer
Auto niet vereist
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van USD 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Florence in het stadscentrum. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Artemio Franchi of kies voor een avondje uit bij Stazione Leopolda. Bekijk onze reisgids voor Florence
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 16 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 28 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
All’antico Vinaio
2 min. wandelen
Rosso Crudo
2 min. wandelen
Shake Café
5 min. wandelen
Oliandolo
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Designed apartment in Piazza Santissima Annunziata?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Designed apartment in Piazza Santissima Annunziata inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Designed apartment in Piazza Santissima Annunziata uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Designed apartment in Piazza Santissima Annunziata?
Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 10 minuten wandelen van Piazza della Santissima Annunziata, Piazza del Duomo en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Piazza della Signoria liggen op een kwartiertje wandelen. San Marco University Tram Stop ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Tramhalte Unità is het 13 minuten wandelen.