Geheel appartement

Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 190
inclusief belastingen en toeslagen
20 jul - 21 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 40 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Junior tweepersoonskamer

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Florence, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation. Basilica di Santa Maria Novella en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Cattedrale di Santa Maria del Fiore. Orto Botanico di Firenze en Boboli-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Meer residenties in Florence
Kaart
Via della Scala, 18, Florence, FI, 50123

In de buurt

  • Een historisch gebouw met een grote centrale koepel en gebogen ramen, omgeven door een verzorgd plein met een gazon en bloembedden.
    Piazza di Santa Maria Novella
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch gebouw met gestreepte bogen en een hoge klokkentoren.
    Basilica di Santa Maria Novella
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een historisch gebouw met ingewikkelde architectuur en een opvallende toren.
    Cattedrale di Santa Maria del Fiore
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Een historische stenen brug over een rustige rivier, met kleurrijke gebouwen aan beide oevers.
    Ponte Vecchio
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een gedetailleerd uitzicht op de gevel van een kathedraal, met gedetailleerde snijwerk en beelden.
    Piazza del Duomo
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 4 min. wandelen
  • Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte - 4 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 25 min. rijden

Restaurants

  • The Fiddler's Elbow - Irish Pub
    3 min. wandelen
  • Osteria Pastella
    1 min. wandelen
  • Fratelli Cuore
    3 min. wandelen
  • Fratelli Cuore
    4 min. wandelen
  • Trattoria Il Contadino
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca

  • Accommodatie met een luxe stijl en een chique stijl in het stadscentrum
  • Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca bevindt zich op loopafstand van Piazza di Santa Maria Novella en Cattedrale di Santa Maria del Fiore en biedt gratis ontbijt, vervoer van/naar de luchthaven en een dakterras. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een wasserij.
  • Andere voordelen van deze accommodatie zijn:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets
    • Meertalig personeel, wasservice en tuinmeubelen
    • Rookvrije accommodatie, een bagageopslagruimte en conciërgeservice
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voordelen zoals vloerwarming en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Hypoallergeen beddengoed en donsdekens
    • Bidets, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Vloerwarming, waterkokers en verwarming

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Activiteiten in de buurt

  • Fietsenverhuur

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 23.00 uur en 08.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 5 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 36 per voertuig (enkele reis)
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 25 per dag (op 40 meter afstand; open van 7 tot middernacht)
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor late check-in tussen 23.00 uur en 08.00 uur
  • Toeslag voor laat uitchecken: EUR 30 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017B924YWURRN
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 5 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca?

Vandaag, 19 jul. 2026, kost een verblijf bij Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca van één nacht voor twee volwassenen op 20 jul. 2026 min. € 190, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 23.00 uur en 08.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 30 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 36 per voertuig.

Waar staat Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca?

Deze luxe accommodatie ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Piazza di Santa Maria Novella en Basilica di Santa Maria Novella. Ook Ponte Vecchio en Cattedrale di Santa Maria del Fiore liggen op een kwartiertje wandelen. Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte en Tramhalte Unità liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Casa Howard Firenze - Residenza d'Epoca

8,4

Zeer goed

8,6

Netheid

8,8

Locatie

8,4

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 124 van 260 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 77 van 260 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 39 van 260 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 260 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 260 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Isabelle

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

“Hotel” boutique de charme par excellence

Fabulous résidence boutique. Don’t miss the charm of this place and its fantastic location!
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

駅に近くて便利。 朝食はスタッフが部屋まで届けてくれ、部屋で食べました。
3 nachten verbleven in november 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nerija

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed in the Double Zebra Room and it was honestly one of the most beautifully designed rooms. Super clean, spacious, and full of personality. Breakfast in bed was a lovely touch - arrived right on time and really good. I also loved that they use Officina Profumo toiletries, such a nice detail. Overall, a really special stay in Florence.
4 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Michael

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Creepy
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Julie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Unique and friendly boutique hotel

We had a wonderful stay at this lovely boutique hotel within walking distance of most major museums. Casa Howard was very clean, and the breakfast-to-order served to the room every morning was extraordinary. We had 2 rooms - one with a lovely little balcony. Our room had a large bathroom with a shower. The second room only had a large bathtub with a handheld shower. We were traveling with an older family member and it was very difficult for him to get in and out of the bathtub. Otherwise we loved the hotel and especially appreciated the great suggestions and assistance from the concierge. They arranged taxis, recommended restaurants, and were happy to chat. We felt well looked-after. We will be back!
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer

Hard to find/funky smell!!

The pictures that you see on hotel.com are nothing like the place. We stayed in the garden room and to get tho said room, you go thru a sitting area, this area has a nasty, horrible smell. The room is tiny, the decor is very odd. The bed was comfortable but there was mosquitos in our room. breakfast is served in your room. Location is good and the staff was very nice.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Den egenhäftiga, egensinniga designen kan tyvärr inte dölja bristerna som finns.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Eka the World Traveller

Positief: Netheid, personeel en service

Okay hotel

Every rooms has different therms, which is nice, if the a/c, wifi and tv works properly. The hotel manager/ front desk/ cleaning lady/ room service, a Filipino lady, was very friendly and helpful. I don't like the location and the house # is very small. You will miss it if you blink. Will not return
Geverifieerd

4/10 – Slecht

d.jones136

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, comfort kamer

Be sure to arrive within their timeline!

We were on our honeymoon and doing some sight seeing, so we took some extra time in pompeii, and consequently our drive to florence took longer than anticipated. We ended up arriving at the hotel around 7am the morning after our intended arrival date. We were promptly met with a bad attitude asking why we didn't call them and let them know we would be late. Apart from not having a phone to use while in italy, I've never thought it to be necessary to have a designated arrival time for a service I'm paying for. Read the booking notes. If you want to check in outside of the 2pm-8 pm window it could cost you an extra 100 euros. The room was nice, the bed kind of hard, and The wifi service didn't reach the room. I will seek out different hotel accommodations for my next trip to florence.
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

pauline

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Gelegen dichtbij bezienswaardigheden

Bij de ontvangst vrouw was brutaal Paspoort zonder meer Mannelijke collega was iets vriendelijker Hoge stadsbelasting
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Prima verblijf

goeie locatie middenin het centrum, kamer was schoon en groot genoeg.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

anthony

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
This property is a Gem. Small and personal in a great location yet a quiet street. Close to everything you may want to walk to and near very good restaurants.the staff was excellent and very helpful. Breakfast was sensational served either in your room or on a secluded patio..your choice. Highly recommend
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carlo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The welcome by the staff was very friendly , they help us in everyway, the room was clean and confortable and breakfast was very delicious . We were very happy and we recommend this Hotel to our friends and family.
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elizabeth

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were thrilled to
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

glen

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfy and convenient, polite staff.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

laura

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The decor, the staff, the hospitality and the morning breakfast were all impeccable! Such a beautiful place to stay - great location!
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Erin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Casa Howard truly exceeded my expectations in every aspect. Firstly, the convenient location made exploring the city a breeze. Easy walk to the Uffizi and Duomo! The hotel's beautiful decor created a charming ambiance, and the unique room designs added a touch of character. We ended up upgrading our room halfway thru our weeklong stay to try out another room with a tub. However, what truly stood out was the incredibly helpful staff, who went above and beyond to ensure my comfort throughout my visit. I highly recommend Casa Howard to anyone looking for a memorable and enjoyable stay in Florence.
6 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

PULIDO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very cute hotel
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Susan

Negatief: Personeel en service
Very convenient to train station. Bed was hard and uncomfortable although decor was beautiful. Breakfast was delicious and arrived very timely. Staff was not very welcoming and tried to charge us a late fee although arrived before 10pm.
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

David

We stayed 4 nights at Casa Howard. The property is conveniently located in the heart of the historic center with easy walking access to all the main attractions. We stayed in the camel room and it was fairly spacious. Our main concerns was that we had a leaking AC unit that was not fixed and so we had to lay a towel on the ground to soak up the water everyday. It also made a loud dripping sound that echoed in the room at night making it difficult for any light sleeper. It is also very loud in the morning due to breakfast service, so if you like to sleep in you’ll be woken up at 8-9am everyday. We didn’t try any of the food on their in-house menu but it looked good. Overall, the location was the best part of the stay and I would check out other neighbouring options before rebooking here. It is also worth noting that none of the rooms have a safe, so if you have valuables that you’d prefer to store in a safe while you’re gone that won’t be possible. If you have a car, parking is offsite but very close by (3 min walk).
4 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Barbara

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This guest house captures the romance of Florence. The Library is beautiful, quiet and comfortable. Chic decor throughout the property. The breakfast is delicious! Hotel staff are friendly and helpful. Close to transportation, shopping and dining.
3 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Xavier

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Un charme fou

Boutique hôtel décoré avec un goût certain. Très bien situé
Chambre Library
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tom

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unique small guest house with no two rooms alike. Great scrambled eggs and fresh fruit. Staff could not have been friendlier or more helpful! We will definitely stay here again if we make it back to Florence!
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Drew

Positief: Personeel en service
Booked this last minute from a flight cancellation. The staff was great and very accomodating with recommendations and stowing our luggage long after check-out. The room itself was so-so: had a smell, air conditioner made the room humid, no hand towells, and missing outlets left open for some reason. Rated a 4 star online, but in Italy all 4's are really 3's. All-in-all, it served it's purpose and was close to the train station. ✌️
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Kevin

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Lisa-Florence

Rooms too small, smelled old, bathroom small. Staff very friendly and helpful
3 nachten verbleven in januari 2022