Bed & Breakfast Belfiore bevindt zich in Santa Maria Novella, een wijk in Florence, en ligt vlak bij een treinstation. Basilica di Santa Maria Novella en Galleria dell'Accademia di Firenze zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Orto Botanico di Firenze en Boboli-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Florence
Bed & breakfast vlak bij Cattedrale di Santa Maria del Fiore
Bed & Breakfast Belfiore ligt in de buurt van Basilica di Santa Maria Novella en Centrale Markt en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), valetparkeerservice en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets, een lift en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Bed & Breakfast Belfiore bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Zetelbedden, baby-/kinderbedden en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 18 per dag); kortingen beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Valetparkeren ter plaatse (EUR 15 per nacht)
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 5 per persoon
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Extra bed (toeslag)
Slaapbank in de kamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
Rookvrije accommodatie
Toscaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed
Extra bed (toeslag)
Slaapbank
Badkamer
Douche
Haardroger
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gasten worden verzocht vooraf contact op te nemen met de accommodatie en hun verwachte aankomsttijd te melden.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 15.00 per nacht.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 5 per persoon
Betaald parkeren: EUR 15.00 per nacht
Valetparkeerkosten: EUR 15.00 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 18.00 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 15.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning alleen tijdens bepaalde uren beschikbaar van 15 juni tot 15 september.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bed & Breakfast Belfiore
Bed & Breakfast Belfiore Florence
Bed Breakfast Belfiore
& Breakfast Belfiore Florence
Belfiore Florence
Bed & Breakfast Belfiore Florence
Bed & Breakfast Belfiore Bed & breakfast
Bed & Breakfast Belfiore Bed & breakfast Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Bed & Breakfast Belfiore?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15.00 per nacht. Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 15.00 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Bed & Breakfast Belfiore inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bed & Breakfast Belfiore uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Bed & Breakfast Belfiore?
Deze bed & breakfast ligt in Santa Maria Novella, op 15 minuten wandelen van Nuovo Teatro dell'Opera en Basilica di Santa Maria Novella. Ook Piazza di Santa Maria Novella en Cattedrale di Santa Maria del Fiore liggen op 2 km afstand. Tramhalte Belfiore ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Fratelli Rosselli Tramhalte is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bed & Breakfast Belfiore
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,6
Locatie
8,8
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 103 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 37 van 103 beoordelingen
8 - Goed
37
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 103 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 103 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 103 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service
B&b dicht bij het centrum, heel aardig personeel
Prima b&b, simpele, schone kamers, op wandelafstand van centrum met zeer aardige en behulpzame eigenaresse! Ligt dicht langs een drukke weg, maar was voor ons niet erg.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Rebcca
26 apr 2014
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Leuke B & B
We habben een mooie kamer, met badkamer, was wel iets verder van het centrum maar zeker goed te lopen.
Van Rosy de eigenaresse nog goede tips gekregen voor eet gelegenheden.
Rebcca
8/10 – Goed
Fenna
9 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Great
The rooms were very nice, no luxury, but fine. The best thing about the B^B was the lady running it. She was so nice and told us a lot about Florence. For a couple of days the B^B is the right choice
Fenna
8/10 – Goed
Witte & Nikita, Ridderkerk
30 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gastvrij en voldoende comfort.
Erg vriendelijk personeel. Ideaal als je niet teveel geld kwijt wilt zijn aan een hotel en toch een degelijke verblijfplaats verlangt. De kamer werd netjes iedere dag schoongemaakt en de bedden opgemaakt. Locatie is ietwat uit het centrum, maar aangezien alles in Florence aan te lopen is, is het goed te doen. Verwacht niet teveel van het ontbijt, dat kan ook haast niet anders voor deze prijs. Wij hebben niks aan te merken op ons verblijf in B&B Belfiore. We hadden alles wat we nodig hadden, zonder overbodige luxe.
Witte & Nikita
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
15 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
La habitacion para dos era muy pequeña . Resultaba incomoda con dos maletas para abrirlas. El baño aunque no estaba dentro de la habitacion, muy comodo y limpio. Muy amables los dueños. Cercano a la estacion de tren y bus pero mas alejado del centro turistico.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Jakob Horsbøl
30 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I had a wonderful time at B&B Belfiore. The host, Rosa, was really friendly and helpful, and the service was really personal. Breakfast had all the things you would need, and also had a nice coffee machine. The room and the bathroom was super clean, and I had no issues at all during my stay. Would definitely recommend!
Jakob Horsbøl
2 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Herve
18 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Le tram pris à l'aéroport nous déposé au pied de l'établissement
Herve
1 nacht verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Patricia
12 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful!
It was much more than I expected! Super clean and well organized! Rosy is a wonderful person and works with love! She let us check in early and leave the luggage there after check out! I definitely would stay there again!
Patricia
2 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Brian
29 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfectly clean and comfortable.
Excellent.! Like staying at Grandma's House.!!
Brian
3 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Angelo
11 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Angelo
1 nacht verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Tricia, toronto
20 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing stay!
I went to Italy with my mom for 2 weeks last month and this was our favourite bnb that we stayed at on our whole trip. It was very comfortable and i felt so safe in it, surely because of the owner, Rosa. Breakfast is available for €3 and she takes care of everything, make your coffee etc. The room that we stayed was so comfortable and she even let us choose which room we wanted to stay. Overall a very lovely stay i would give her 11/10 and would definitely come back. Her daughter is so adorable too!
Location is good too only 10mins walk to attractions
Tricia
3 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 aug 2018
Accueil convivial et renseignements touristiques à l'arrivée.
Très bon logement, chambre spacieuse pour une famille de 4 personnes.
Petit déjeuner à volonté très bon marché.
A seulement 10-15 minutes du centre touristiques.
Pour le soir nombreux restaurants à proximité pour tous les goûts et toutes les bourses.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
PERRICHET
25 aug 2018
Super séjour romantique en couple à Florence, bonne adresse bed and breakfast , tout proche du centre historique et de la gare, tenue par une Dame très sympathique et serviable. Je recommande
PERRICHET
4 nachten verbleven in augustus 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
18 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Small friendly hotel. No breakfast provided. Close to train station.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Diana
10 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Family holiday
Stay was amazing. Bed was comfortable, amenities good and staff were lovely and helpful.
Diana
2 nachten verbleven in augustus 2018
4/10 – Matig
Carmelo
5 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Esperienza mediocre
La host è stata molto disponibile. La struttura è vecchiotta e poco confortevole. Abbiamo fatto tanta fatica a dormire perché divorati dalle zanzare. L'idea generale è di un posto curato in maniera economica. Ho pagato 60 euro +6 di tassa di soggiorno (non è inclusa come riporta il sito), niente colazione, mi sembra eccessivo nonostante sia inizio luglio a Firenze.
Carmelo
1 nacht verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Olivia, San Antonio,TX
26 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect spot and a beautiful view!
This B&B was the cutest little place ever! We chose it because the rate was so good not really know where it was located in town or how good the quality would be but it was amazing! Out balcony was so adorable with such a pretty view and everything was so clean!
Roses the woman that works there was so sweet! And so accommodating with all of our needs!! I highly recommend this B&B. And it’s only a quick 10-15 minute walk to the duomo and about 8-10 minute walk to the train station.
Olivia
3 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Centrale confortevole comodo ai servizi
Ottima disponibilità e accoglienza . I proprietari gentilissimi e disponibilissimo a fornire informazioni sulla città, ottima colazione continua pulizia delle stanze, da consigliare e da tornarci.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Ian, UK
14 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great friendly service
Rosa was very welcoming and friendly. Gave lots of advice and information. Thanks for everything.
Ian
1 nacht verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place, nice host
Fantastic host who will patiently explain to you all the interesting places to go. Cheap and good breakfast.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 mei 2018
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in mei 2018
6/10 – Redelijk
Ferdinando Gabriele
4 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Esperienza al Belfiore
Il B&B è situato a circa 20 min a piedi dal centro, in una zona trafficata (parcheggio difficile da trovare). La stanza era pulita e il bagno separato pure, tutto sommato una piacevole esperienza. Non abbiamo usufruito della colazione quindi non posso esprimere un giudizio in merito. Proprietaria simpatica e disponibile a darci qualche dritta per la visita della città.
Ferdinando Gabriele
10/10 – Uitstekend
Xavier
21 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location near train station an walking distance to main sites.
Xavier
2 nachten verbleven in maart 2018
8/10 – Goed
Giovanna
19 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
consigliato
Ci è capitata, immagino, la camera più piccola e con bagno privato esterno. l’unica disponibile al momento della prenotazione. piccola ma graziosa, con tutti i comfort. il bagno, credo ristrutturato da poco, davvero bello e molto ampio. la proprietaria è stata molto gentile e disponibile. ci torneremo senz’altro