'Historic building in pedestrian area. Cool design. Access to rooms not easy, lots of steep stairs. Would not recommend for the physically challenged. '
'Na drie weken camping en een regenbui op komst met veel wind en onweer besloten een dag eerder in te pakken en een appartement voor 1 nacht te huren. Heerlijk in de airco. De slaapbank in het appartement was wel wat wiebelig en nogal wat kuilen. Voor de rest een heerlijk appartement en prima als je inhet centrum wilt vertoeven. Daarnaast een ectra service door je vanaf een prive parkeerplaats te vervoeren naar het appertementen complex.'
'Zeer mooi en aangenaam hotel.
Ruime en nette kamers die elke dag onderhouden worden.
Zwembad iets te klein voor het hotelcomplex,
maar de ligging van de zee maakt dit goed.
Het eten was naar wens, voor ieder wel wat wils maar weinig variatie in het dagelijkse aanbod.'
'Heerlijke vakantie gehad,
Alleen jammer dat t water bij de zwembad zo zout is. Doet pijn aan je ogen gewoon. De rest was alles perfect. Je kan alles doen van sport activiteit tot kinderactiviteit. Je loopt zo van de zwembad naar het strand toe wat ook ideaal is. Je looptnaar de oude stad via hele mooie route binnen 15min. '
'Valamar Zagreb is een mooi hotel met een uitstekende ligging t.o.v. Porec. Binnen 10 minuten ben je in het centrum van het leuke stadje. Het hotel is ruim opgezet en pas gerenoveerd.
Ontbijt en dinerbuffetten zijn erg goed, met veel keus en vrijwel alles ter plekke bereid. Vriendelijke bediening en goede service. Parkeren kost 3 euro per dag.'
'Leuk hotel en via een gezellige boulevard loop je in 15 tot 20 minuten naar porec. Ook uitermate geschikt voor kinderen. Er is van alles in de directe omgeving te doen voor jong en oud. '
'Prachtig hotel. Vriendelijk personeel. Goede keuken. Zeer goede bediening. Zeer proper en verzorgd.
Wel afgelegen. Beschikbaarheid van auto is een noodzaak.
Absoluut een aanrader. '
Monte Mulini Adults Exclusive Hotel by Maistra Collection
Monte Mulini Adults Exclusive Hotel by Maistra Collection
Monte Mulini Adults Exclusive Hotel by Maistra Collection
Monte Mulini Adults Exclusive Hotel by Maistra Collection
Monte Mulini Adults Exclusive Hotel by Maistra Collection
Monte Mulini Adults Exclusive Hotel by Maistra Collection
5.0-sterrenaccommodatie
Rovinj
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (280)
9,8/10
Uitzonderlijk
(280)
'Locatie Monte Mulini is uitmuntend t.o.v. Rovinj, het gehele personeel spreekt goed Engels of een andere taal, beide restaurants zijn top op gebied van eten/bediening. Negatief, voor die prijs, is dat de badkamer niet echt proper werden gemaakt.'
'Amazing, very cozy hotel in absolut mint condition. Located in the picturesque town of Fazana just in the right size with a very good beach, near Brijuni and with a lot of really good restaurant (such as La Bodega). The staff is awesome, very welcoming and serviceminded. Although the breakfast ain’t the biggest one in sortiments it’s of the highest quality and plenty enough. '
'Mooi complex, schoon en rustig. Een fiets of auto is wel noodzakelijk. Heerlijk zwembad. Badlakens kunnen elke dag gevraagd worden bij receptie. Bij inchecken kregen we de verkeerde kamer maar dit werd snel opgelost. Ontbijt is heel uitgebreid en elke dag anders. Jammer dat er geen parasols op het terras bij de kamer staan, hierdoor kan je er pas in de avond zitten. Kamer is verder netjes. Fietsverhuur is rommelig. Slechte staat van fietsen en de ebikes worden pas opgeladen als je er om vraagt....
'Staff was very accommodating and came looking for us 2x when our ferry from Venice was cancelled due to rough seas and we were transported by bus. Would have been tough to find this wonderful family operated hotel without them. They have a golf cart to get one from the port to their old city location. While very close, lots of twists and turns to get there.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
"Het avondeten was een overrompeling de mensen zouden je omver gelopen hebben . Was ook weinig variatie. Beter vaste plaatsen geven .
Handdoeken leggen en niet aanwezig zijn tot de zon erdoor komt dan komen ze pas liggen . "
"De mogelijkheid tot laat inchecken was perfect voor ons. Ivm enorme files kwamen we heel laat aan maar we konden rond 23.u nog steeds dd sleutel ontvangen. Het appartement had twee badkamers, dat voelde luxe. De airco was fijn. Deel uitmaken van een resort was ook heel prettig. Alles was,schoon en cerzorgd"
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen in Flengi?
Charmant stenen huis met prive zwembad en tuin: deze vakantiewoning buiten Flengi bevindt zich in een landelijke omgeving en heeft een balkon, een tuin en een barbecue voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. Het heeft 3 slaapkamers en een keuken met een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Handig voor een gezellig hapje eten met vrienden of familie! Bekijk alle vakantiewoningen in Flengi.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Flengi wil annuleren?
Zeker. De meerderheid van de hotelboekingen is restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor de inchekdatum. Als je een reservering hebt geboekt zonder restitutie, heb je eventueel nog de optie om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Flengi.
Als reiziger zul je meer dan genoeg te zien en te doen hebben in Flengi. Er zijn in Flengi 12 hotels en andere accommodaties om uit te kiezen. Lees meer over Flengi.
Welke plekken moet ik echt gezien hebben tijdens mijn tripje naar Flengi?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 23 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 8 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Flengi is 1260 mm.
Kom verder met de Expedia-app
Bespaar op geselecteerde hotels en spaar dubbele punten als je via de app boekt. Met onze deals in de app bespaar je op reizen, zodat je er vaker op uit kan gaan. Bovendien beheer je alles terwijl je onderweg bent.
Scan de QR-code met de camera van je apparaat en download de app.