Gehele woning·Particuliere eigenaar

Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning

Fotogalerie voor Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning

Een ruime woonkamer met een hoge nok, houten balken, een eettafel met stoelen, een bank en een televisie.
Een eetruimte met een ronde tafel, rieten stoelen en een televisie op de achtergrond.
Een zwembadterras met een zwembad, ligbedden en een gebouw met ramen en luiken.
Een terras buiten met een zwembad, een ronde tafel met stoelen en een barbecuehoek.
Een gezellige woonkamer met een bank, een eettafel met rieten stoelen, een televisie en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning

  • Villa Yasumo ligt net ten zuiden van de stad Flayosc aan de Route de Sauve Clare. Toegang wordt verkregen door linksaf te slaan op de oprit net voor het bord naar het gehucht Sauve Clare. U blijft ongeveer 200 meter rijden langs olijfbomen en een kleine wijngaard totdat u bij de poorten van het pand komt. Als u door de poorten gaat, slingert de met olijfbomen omzoomde oprijlaan naar het huis. Naast de vele olijfbomen zijn er wijnstokken, lavendelstruiken, een abrikozenboom, kersenbomen, een vijgenboom, een amandelboom en een prachtige palmboom. U passeert hier de eerste van 2 carports.
    De mooie oprit leidt naar een ruime parkeerplaats achter het huis en de tweede carport biedt schaduw voor uw auto.
    De villa zelf is gelegen op een prachtig perceel van 4000 m², bestaande uit een kleine wijngaard, olijfgaard en ongewoon, een groot vlak grasveld rond het huis, zoutwaterzwembad en een patio.
    De typisch Provençaalse patio is compleet met barbecue, tafel en stoelen en bedekt met een prachtige klimplant bekend als de trompetten van Jericho (Begnonia) om schaduw te bieden in aanvulling op een grote vrijdragende parasol. De schaduwrijke patio ligt direct voor het huis en is toegankelijk via openslaande deuren vanuit elk van de keuken, woon-eetkamer en slaapkamer beneden. Zittend op de patio, kunt u zitten met een glas wijn, kijk naar het prachtige uitzicht en houd de kinderen in het zwembad naast de patio in de gaten.
    De patio, het zwembad en het grasveld zijn volledig privé en bieden uitzicht over de vallei naar de beboste heuvel aan de andere kant.
    Het prachtige zoutwater zwembad van 10 x 5 m met tegels, bevindt zich direct voor het huis dat naast de schaduwrijke patio ligt. Het zwembad is compleet met een alarm conform de Franse wet. Het zwembad is aan alle kanten geplaveid met aan het einde een groot plaveisel compleet met ligstoelen en parasols.
    Het zwembad is aan drie zijden omgeven met een vlak grasveld waarin zich moerbeibomen bevinden die zo zijn geplant dat ze nog meer schaduw bieden. Twee citroenbomen staan buiten de patio.
    De villa zelf bestaat uit 3 slaapkamers waarvan 2 op de eerste verdieping en elk met een ingebouwde kledingkast. De slaapkamer op het zuiden heeft ook een serre. Op de eerste verdieping is er een badkamer die compleet is met een bad / douche, bidet, wastafel en toilet.
    De begane grond heeft de keuken woon / eetkamer en de slaapkamer op de begane grond met garderobe. Al deze kamers liggen op het zuiden en hebben dubbele toegangsdeuren die naar de patio of het grasveld leiden.
    Aan de achterzijde van het pand is er een bijkeuken met koelkast (en vriesvak), wasmachine en een waterontharder. Dit leidt naar de centrale hal en opent vanuit de hal een apart toilet en een doucheruimte met wastafel en inloopdouche.
    De woonkamer, die leidt vanuit de hal heeft een eettafel voor 6 personen, tv, dvd-speler, 2-zits bank, drie-zits bank en drie afzonderlijke fauteuils, met grote dubbele deuren naar het grasveld . De keuken is compleet met een tweede koelkast, betegelde dubbele spoelbak, vaatwasser, fornuis fornuis, keramische kookplaat en een magnetron. De keuken is ook goed voorzien van kasten, die goed zijn gevuld met borden, enz ..
    De villa is ideaal gelegen voor dagtochten naar het binnenland naar de verbazingwekkende Gorges du Verdon of naar het zuiden naar Ste Maxime en St Tropez. Als u St Tropez wilt bezoeken, kunt u het beste uw auto parkeren op Ste Maxime en de veerboot over de baai naar St Tropez nemen (ongeveer 15 minuten). Dit brengt u door de haven naar de kade en u passeert alle fantastische jachten als je komt op de kade. Het is natuurlijk ook mogelijk om een dagtocht te maken naar Monaco, Nice, Antibes, Cannes St Raphael en Frejus. Nogmaals, als je het binnenland in wilt, is een bezoek aan Grasse (van parfumfaam) helemaal mogelijk.
    Van belang is de markt in Flayosc op een maandagochtend en hoewel klein erg interessant is. De markt in de nabijgelegen stad Lorgues, die op een dinsdagochtend is, is waarschijnlijk de meest bekende in het gebied en is erg groot en de standhouders verkopen een grote verscheidenheid aan goederen.
    Als alternatief kunt u gewoon ontspannen in de rust van de villa en de grote privétuin.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in een landelijke omgeving en vlak bij een waterpark in Flayosc. Bezoek culturele hoogtepunten Musée des Arts et Traditions Populaires en Musee de l'Artillerie. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Les Sentiers de La Dracenie en Domaine Rabiega. Kies voor waterpret zoals kajakken of vissen of beleef avonturen zoals wandelen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Flayosc
Meer villa's in Flayosc
Kaart
Flayosc, Provence-Alpes-Côte-D’Azur

In de buurt

  • De Paden van La Dracenie
    7 min. rijden - 3.9 km
  • Aurelian Weg
    8 min. rijden - 6.7 km
  • Château La Martinière
    18 min. rijden - 11.9 km
  • Église Saint-Michel
    19 min. rijden - 15.1 km
  • Abdij van Thoronet
    24 min. rijden - 22.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Vidauban - 23 min. rijden
  • Saint-Tropez (LTT-La Mole) - 76 min. rijden

Restaurants

  • Le Dragon D'or
    7 min. rijden
  • Chateau de Berne
    12 min. rijden
  • Le Commerce
    5 min. rijden
  • Le Bistrot du Château de Berne
    12 min. rijden
  • Chez Ludo
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning?

Deze villa ligt in de bergen, op 3,8 km van Les Sentiers de La Dracenie en op 4,5 km van Aurelian Way. Ook Domaine Rabiega en Château La Martinière liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Secluded Villa With Private Salt Water Pool. Air Conditioning

9,4

Uitzonderlijk

9,2

Netheid

9,6

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 17 van 24 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 24 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 24 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 24 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
We liked everything about this place. It was spacious, well equiped, good location and smooth communication with landlord.
7 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Maison agréable et très calme.
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

great holiday

Stunning
14 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Villa family holiday in Provence

We spent a very pleasant 2 weeks with our two grown up sons and elderly mother at this beautiful villa in the heart of Provence. We enjoyed visiting the local markets, the gorge de Verdon and beautiful scenery. Totally relaxing away from the usual pressure of work and day to day life. 🙂
14 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Belle maison de vacances

Belle maison avec un très beau jardin et une agréable piscine. Les prestations étaient tout à fait à la hauteur de nos attentes. Le seul bémol était la route pour accéder à la maison, qui était en très mauvais état mais apparemment il est prévu de la réparer. En-dehors cela nous avons passé d'excellentes vacances dans un très beau cadre !
14 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful villa in peaceful location

The villa was beautiful with a gorgeous private pool, very well equipped throughout with comfortable furniture and a kitchen with everything we needed. Set in a stunning tranquil location, just on the edge of Flayosc and with the shady old paths easily accessible. It was perfect for running, cycling and walking. Would highly recommend and would love to return ASAP!
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Bon sejour

Annonce conforme à la location. Rien a dire.
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Leuke locatie

Leuke locatie, erg rustig. Ietwat ouder huis maar goed uitgerust.
14 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Negatief: Inchecken

Prima als je niet te hoge eisen hebt.

De woning is redelijk privé gelegen. De openbare weg er naartoe is slecht en smal. Supermarkt is op enige afstand gelegen, dus is het belangrijk niets te vergeten. De buitenruimte is prima. Het zwembad is heerlijk. Het sanitair, de keuken en overige inrichting zijn verouderd, maar wij hebben vooral buiten geleefd en hebben daar weinig hinder van ondervonden De bedden zijn goed.
7 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie

Idyllic

The house is well equipped with a great outdoor area and pool in a beautiful private setting. Perfect location to visit the local area. Ideal way to spend time relaxing with family.
14 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Très bonne adresse !

Très belle location, au calme, joli jardin, grande piscine très agréable !
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Super

Maison très agréable au calme pas de vis à vis que le chant des cigales. A refaire
7 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Relaxing villa holiday en Provence

Great facilities and location made this a really relaxing experience. Highly recommended.
14 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent!

Super séjour!! Villa très propre et tres bien équipée, correspondant en tous points à l annonce du site. La piscine salée était très chaude et très propre! Super bien équipée, il ne manquait rien. L'accès à la maison est difficile, mais cela ajoute du charme à cette maison et confirme bien que c est un lieu isolé.
7 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Séjour très agréable

Accueil sympathique, maison bien équipée, très bonne literie, piscine et jardin bien entretenus, nombreuses visites à faire dans la région, nous garderons un excellent souvenir de nos vacances dans le Haut Var
14 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely Villa

The villa was lovely and spacious. The pool and gardens were amazing with lots of room for the children to run around and play. The little town was lovely to wonder around and the people were really friendly. Duncan met us and showed us around and gave us lots of tips for days out. Thank you for making your home feel like ours.
14 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fabulous holiday, wonderful house, pool & location. Definitely recommend & will be back.

What a beautiful Provencal house, fully equipped and very comfortable. Home from home. We had a wonderful week and didn’t want to leave. The pool is just amazing! Great size and salt water, which is great for those of us who have an intolerance to chlorine. The beautiful lush green garden is very private and provides lots of shade. The location is tranquil and not overlooked. Duncan is a great host/manager who was always available to help out. He bought us provisions for our arrival and gave us great tips for places to visit and eat at. He also gave us some great running routes for our early morning runs. We would definitely recommend this property and hope to return soon.
7 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Lovely location and outdoor area

A wonderful holiday in this lovely hilltop villa near Flayosc. Top of the things we loved were the grounds, garden and pool. We had a couple of bbqs and really enjoyed the cool shade of the outdoor dining area.
8 nachten verbleven in augustus 2018
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

very good prestation

very good prestation, very beautiful house in a splendid place , quiet with the Provence nature all around the house has a full stuff , it is a joy to be in with the pool and the garden it is simple to go the coast and there are many things to see aroud the Flayosc village rental highly recommended
14 nachten verbleven in augustus 2017
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

Great house and pool

My family and I stayed at the house for the first week in July. (3 kids at 6 and 12 years old)We got great directions to the house and had no trouble finding it. We were greated welcome by a lovely woman and her husband. The weather was great and the kids swam in the pool at every hour during the day. The temperatur in the water was excellent. (27-31). I am glad for the parasols at the pool and the patio. We ate almost every meal outside in the lovely shade. The beds in the house was comfty and the rooms was spacious. The area was quite and the only sound to hear was the grasshoppers (and somtimes some dogs)Lovely rabbits running in the garden at night time. The village of Flayosc is beautiful. I would reccomend strolling around there and perhaps drive to Gorge de verdon and Moustier Saint-Marie. It was breathtaking. We survived without AC but at night time that would have been lovely. The house has two electrial fans for use. We used the Windows shutters, they are great and very french. We loved opening them in the morning. We loved staying here for a week and we would defently love to come back. ( the kids wanted us to buy the place 😁) Thanks to the owner for letting us stay. Best regards Anders &Linn
7 nachten verbleven in juli 2017
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Located on the fringe of Floyosc amidst olive groves and vineyards, the villa was just perfect.

We had everything we needed in the villa. It was spacious and well equipped, well maintained and spotless on arrival. We were met by a very friendly and helpful lady. There was wine in the fridge-which after a 20 hour drive was very welcome. We cooked on the bbq most nights, sitting outside beneath the shaded verandah. On several nights we saw a wild hermanns tortoise in the garden! The pool was a great size for a family of 5-with two teenagers. The villa was in a fabulous location for exploring the Cote d' azur but we always looked forward to coming back to the tranquility of the villa and pool after visiting busy Cannes, Monaco and St Tropez (go early to avoid massive traffic jams at St Tropez). The gorge du verdon was also accessible from the villa by car and made a great contrast to the famous resorts on the coast. Kayaking and canyoning are a must -organised at Castellane. Floyosc was very pretty and welcoming and had a great morning market on a monday and night market on a friday. Also good restaurants to choose from -affordable too, from pizza to the lovely L'Oustaou! We would all love to go back and stay in the villa again.
14 nachten verbleven in augustus 2016
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wow ! Where do you start !

What a fabulous Villa with stunning views. The Owners have provided everything needed and it was a pleasure to enjoy breakfast each morning overlooking the pool but shaded from the sun. A few minutes drive takes you into the heart of Flayosc for the croissants and bread, making a note of the restaurants and bars for later in the day. The lounge is big and airy with plenty of comfortable seating if you do come indoors and the bedrooms provide for a good nights sleep. The pool was always warm and provided safe swimming for Grandad (me) and the Grandchildren (age 3 and 5) and of course for everyone. Our local lady, Jocelyn (and husband), were very helpful and available if needed. In Carces, the restaurant L'Olalpa provided a superb 3 course Menu du Jour for €11.90, including wine and Chez Martine in Villecroze is good value for money (following a visit to the Grottes!) All in all this has to be the best Villa we, as a family, have stayed in and I would recommend it to anyone. The Owners were always happy to advise and assist both before and after arriving - thank you. Peter, Norma, Fraser, Claire, William (5) and Francesca (3)
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

holiday

We stayed here with our children and my parents. The house is really pretty and has a wonderful grassed garden. The pool was great for all the family and totally private. The view is fantastic and the location provided complete tranquility. We loved going into Flayosc every day which has a huge choice of restaurants and cafes. We had a some fantastic days at the beach and in St Tropez. A wonderful holiday!