Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella

Plattelandsaccommodatie in Fivizzano

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

deze plattelandsaccommodatie ligt in Fivizzano. Bezoek culturele hoogtepunten Museo della Stampa en Vallardi Galleria d'Arte. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Happy Land bowling en Cantine Lunae Bosoni. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij A.S.D. Balance of kies voor een avondje uit bij Villa la Pescigola. Bekijk onze reisgids voor Fivizzano
Meer agrotoerisme in Fivizzano
Kaart
Moncigoli Fivizzano, Tuscany

In de buurt

  • Fariomeer
    4 min. rijden - 2.2 km
  • Oorlogsmonument van Fivizzano
    9 min. rijden - 5.4 km
  • Museo della Stampa
    9 min. rijden - 5.8 km
  • Villa la Pescigola
    10 min. rijden - 6.5 km
  • Castello Malaspina di Fosdinovo
    17 min. rijden - 15.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Fivizzano Rometta Soliera - 6 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Da Beatrice
    21 min. rijden
  • Pizzeria Wladimiro
    9 min. rijden
  • Ristorante Venelia
    22 min. rijden
  • Angolo Del Caffè
    9 min. rijden
  • Pizzeria Medicea
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella

Hoogtepunten van de accommodatie
Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella heeft alles wat je nodig hebt.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Meer

  • Rookvrije accommodatie

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT045007B5J8GCQV4Z
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Room for two People 4 at Agriturismo La Praduscella Fivizzano
Room for two People 4 at Agriturismo La Praduscella Fivizzano

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Room for two people 4 at Agriturismo La Praduscella?

Deze plattelandsaccommodatie in Fivizzano ligt op 3,1 km van Fariomeer en op 10 km afstand van Oorlogsmonument van Fivizzano en Museo della Stampa. Ook Villa la Pescigola en Castello dell'Aquila liggen op 10 km afstand.