La Irmania Pension ligt in Finkenstein am Faaker See. Verken de plaatselijke natuur bij Faaker See en Wörthersee. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Burgruine Finkenstein of Villacher Alpenarena. De regio biedt een brede waaier aan mogelijkheden, waaronder skiën en wandel- en fietsroutes afleggen voor de actievelingen onder ons. Bekijk onze reisgids voor Finkenstein am Faaker See
Petelinweg 1, Finkenstein am Faaker See, Kärnten, 9581
In de buurt
Schloss Rosegg
7 min. rijden - 7.5 km
Tierpark Rosegg
6 min. rijden - 6.8 km
Faaker See
6 min. rijden - 4.6 km
strand nabij Park Neu Egg
7 min. rijden - 4.9 km
beach near Strandbad Schaffler-Sandbank
7 min. rijden - 4.9 km
Lokaal vervoer
Station Finkenstein Ledenitzen - 14 min. wandelen
Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 39 min. rijden
Restaurants
Landgasthaus Falle
10 min. rijden
Der Tschebull, Gastwirtschaft
5 min. rijden
Maria's Dinner
9 min. rijden
costilna murka
5 min. rijden
Mykonos
4 min. rijden
Over deze accommodatie
La Irmania Pension
Pension vlak bij Faaker See
Een gratis selfservice-ontbijt, een terras en een tuin verwelkomen je bij La Irmania Pension. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een wasserij en een open haard in de lobby.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en
bieden voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en gratis flessenwater.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met gratis toiletartikelen en haardrogers
Televisies van 21 inch met satellietzenders
Verwarming, schoonmaakservice en adapters/opladers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis zelfbedieningsontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Valetparkeren voor voertuigen met een rolstoel
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 21 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Restaurantgidsen
Meer
Elektrische adapters
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Verwarming
Wasmiddel
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 17.00 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 4 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 16 september t/m 30 juni betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juli tot 15 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
Toeristenbelasting: EUR 0.70 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 7 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Irmania Pension?
Ja, bij La Irmania Pension zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 7 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij La Irmania Pension?
Vandaag, 31 mei 2026, kost een verblijf bij La Irmania Pension van één nacht voor twee volwassenen op 8 jun. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Irmania Pension inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Irmania Pension uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La Irmania Pension?
Dit pension in Finkenstein am Faaker See ligt op 3,9 km van Faaker See en op 10 km afstand van Tierpark Rosegg en Schloss Rosegg. Ook Labyrinth Rosegg en Burgruine Finkenstein liggen op 10 km afstand. Station Finkenstein Ledenitzen ligt op 14 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Irmania Pension
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,6
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 64 van 113 beoordelingen
10 - Uitstekend
64
Gastenscore: 8 - Goed. 40 van 113 beoordelingen
8 - Goed
40
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 113 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 113 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 113 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Evert
7 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Een dag geweest voor doorreis aardige meneer bij de receptie kamer was prima voor een dag wel gedateerd. Ontbijt prima qua prijs kwaliteit zeker een goede slaapplaats.
Evert
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
michelle
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schone, gezellige accommodatie. Vriendelijk personeel. Rustige omgeving en een mooi uitzicht. Helemaal bijgekomen na een lange reis.
michelle
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Manuel
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es ist ein kleines Frühstück reicht aber vollkommen es gibt alles was das Herz begehrt
Manuel
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samuela
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a good stay, great location, good staff
Samuela
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carina
22 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundlicher Gastgeber, nettes Flair, leckeres Frühstück und tolle Lage :) kommen gerne wieder
Carina
2 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
9 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice, quiet biker-friendly stay.
Nice comfortable place, helpful and friendly.
Quiet location close to good roads, easy to get to Slovenia and Italy as well as the Alps.
Stephen
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Robert
22 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our room was small & basic but the outlook from the terrace was beautiful, and the it was quiet. The breakfast was very good.
Robert
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Andrea
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Molto bello
Andrea
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dieter
10 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gut
Alles bestens
Dieter
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Claudia
31 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nette Begrüßung, sauberes Zimmer und sehr guter Kaffee 😉
Claudia
1 nacht verbleven in juli 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jeannine
19 jul 2025
Sehr freundlich , Tier und kinderlieb . Zum weiter empfehlen :)
Jeannine
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
simone
22 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and quiet place. Private parking. Comfortable room and private balcony. I requested early check-in and I found the room ready before 5 pm. Very good.
simone
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
djamel
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Harley hotel
Pension tenu par un motard, tout était parfait, chambre, parking,petit déjeuner..
djamel
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olaf
14 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schöne kleine Pension mit großen Zimmern
Abgelegen fast im Wald ideal zum Wandern und Freizeitsport
Olaf
4 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
21 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Eine sehr lockere, freundliche und unaufdringliche Atmosphäre lädt zum Entspannen ein. Absolut nichts Negatives ist zu erwähnen. Auch das Frühstück war sehr gut.
Peter
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Klaus
22 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Immer wieder gerne, freundlich, sauber, ruhig.
Klaus
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Etwas ältere aber aubere Zimmer, top personal gerne wieder
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gunnar
23 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Golfer sehr willkommen...
Wir waren zu viert da (Golfer) und haben 5 Plätze in Kärnten gespielt...Pension liegt ruhig am Berg und doch zentral...Frühstück ausreichend und für alle was da...der Andre (Wirt) war von anfang an sehr freundlich und stand mit Rat und Tat zur Verfügung...werden sicher wiederkommen...
Gunnar
5 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Manfred
14 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolle Frühstückspension, sehr freundlicher Empfang, alles sauber. Ich komme bestimmt wieder!
Manfred
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karl-Heinz
4 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ich habe mich sehr wohl gefühlt, das betrifft besonders auch die persönliche Ansprache durch den Gastgeber. Haus und Garten machen einen sehr gepflegten Eindruck. Die Lage des Hauses einwenig abseits einer Durchfahtsstraße hat mir gefallen. Alles in Allem, ich kann die Pension weiterempfehlen.
Karl-Heinz
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Bengt
26 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
.
Bengt
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernd
27 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr ruhige tolle Pension, mit einem Eigentümer der sehr herzlich und authentisch ist. Bravo weiter so...
Bernd
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Thomas
27 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfekt för den som kör MC
Ett fint boende i en lugn del av området. Som MC åkare tycker man att ägaren gått hela vägen i sin utsmyckning av hotellet. Det krävs dock bil när man skall handla eller äta. Uteplatsen var fin och och vi serverades bra frukost.
Thomas
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hannelore
22 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sehr netter und hilfsbereiter Gastgeber. Leckeres Frühstück mit einem super Kaffee. Auch sonst alles Okay , alles da was man braucht. Immer wieder gerne.
Hannelore
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sebastian
29 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir haben für zwei Tage einen Zwischenstopp auf dem Weg nach Kroatien gemacht. Dafür war die Unterkunft ideal. Es gibt bei jedem Zimmer ein Balkon und Frühstück ist auch in Ordnung. Wer besondere Aktivitäten im Hotel sucht ist hier falsch, aber für Aktivtouristen oder Durchreisende ist es es als klassisches Bed and Breakfast sehr gut geeignet.