Geheel appartement

Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome

Fotogalerie voor Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome

Een gebouw met twee verdiepingen, een balkon, een eethoek met stoelen en een tuin met diverse planten.
Bloemen en planten in een bloembed, een stenen muur en een grasachtige heuvel op de achtergrond.
Een eetgedeelte met een houten tafel en stoelen, een houten bank, en een keuken met een koelkast.
Een besneeuwd landschap met houten hutten, een heldere lucht en een berg op de achtergrond.
Een flatscreen televisie op een glazen tv-meubel, met een afstandsbediening, een stereo-installatie en een decoratief vloerkleed.

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome

  • Het aantal kamers in het huis bedraagt: 4. Geniet van rustige momenten op het bijbehorende balkon. De woning is voorzien van een vaatwasser. De accommodatie beschikt over internettoegang, die u kunt gebruiken. De woning is voorzien van een magnetron.

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Toeristenbelasting
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    #CH3984.656.1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Dvd-speler

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Fiesch. Verken de plaatselijke natuur bij Jungfraujoch en Jungfrau. Bekijk onze reisgids voor Fiesch
Meer appartementen in Fiesch
Kaart
Fiesch

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met besneeuwde toppen, een vallei met een klein stadje en een meer.
    Talegga
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Skilift Firsch - Fiescheralp
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Kabelbaan Fiesch - Fiescheralp I
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Binntal Natuurpark
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Thermalbad Brigerbad
    32 min. rijden - 25.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Fiesch - 11 min. wandelen
  • Liftstation Riederalp Mitte - 33 min. rijden

Restaurants

  • Café-Bäckerei Zurgilgen
    11 min. wandelen
  • Q-Stall
  • Imfeld Restaurant
    23 min. rijden
  • Hängebrigga Bed & Breakfast Cafe
    10 min. rijden
  • Alpenlodge Kühboden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Adele Appartement/Fewo, Dusche oder Bad, WC 4 1/2 Zimmerwohnung, 6-Betten by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Fiesch, op 15 minuten wandelen van Talegga, Kabelbaan Fiesch - Fiescheralp I en Skilift Firsch - Fiescheralp. Ook Binntal Natuurpark en Blätz liggen op 3 km afstand. Station Fiesch ligt op 11 minuten wandelen.