Hotel a la Ferme ligt in een landelijke omgeving en aan het wandelpad langs de rivier in Ferrières. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Grot van L'Ambime en De Ninglinspo. Daarnaast kun je ook Milling and Bakery Museum en Musée des Mégalithes bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Centre Culturel de Durbuy en Le Labyrinthe zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Ferrières
43 rue Principale, Ferrieres, 4190
In de buurt
Kasteel van Logne
11 min. rijden - 6.0 km
Le Labyrinthe
17 min. rijden - 12.3 km
Golf Durbuy
17 min. rijden - 13.0 km
Cultureel Centrum van Durbuy
17 min. rijden - 13.0 km
Kerstmarkt van Durbuy
23 min. rijden - 17.2 km
Lokaal vervoer
Station Sy - 5 min. wandelen
Brussels Airport (BRU) - 103 min. rijden
Restaurants
Le Cap
8 min. rijden
Gaspard
11 min. rijden
Outdoor Cafe Barvaux sur Ourthe
16 min. rijden
shang hai
11 min. rijden
Ferme Houard
7 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel a la Ferme
Hotel aan de rivier
Geniet van gratis ontbijt, een terras en een tuin bij Hotel a la Ferme. Actieve reizigers kunnen vissen bij dit hotel.
Geniet van een sauna om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Geniet van een fitnesscentrum en van activiteiten zoals kajakken. Blijf online met gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en geniet van een speeltuin en een open haard in de lobby.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort met aparte zitruimtes.
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel a la Ferme?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel a la Ferme inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel a la Ferme uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel a la Ferme?
Dit hotel ligt aan het wandelpad langs de rivier, op 2,6 km van Logne Castle en op 15 km afstand van Saint-Pierre of Xhignesse Church en Golf Durbuy. Ook Centre Culturel de Durbuy en Le Labyrinthe liggen op 15 km afstand. Station Sy ligt op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel a la Ferme
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 30 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 10 van 30 beoordelingen
8 - Goed
10
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 30 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 30 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 30 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sébastien
3 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer