Gehele woning

Bluegill Hill

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Bluegill Hill

Exterieur
Exterieur
Exterieur
Exterieur
Exterieur

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 8111 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Bluegill Hill

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Bluegill Hill heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Barbecues en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Bluegill Hill bieden volop comfort dankzij open haarden en airconditioning.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met badkuipen of douches
    • Televisies met kabelzenders
    • Keukens, vaatwassers en microgolfovens

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bad of douche

Woonruimtes

  • Open haard

Entertainment

  • Tv met kabelzenders

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at_the_apartment].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: USD 300.00 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt in Fennville. Verken de plaatselijke natuur bij Lake Michigan en Oval Beach. Express Yourself Art Barn en Saugatuck Center for the Arts zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fennville
Meer cottages in Fennville
Kaart
6008 122nd Ave, Fennville, MI, 49408

In de buurt

  • Vier ciderflessen op een houten ondergrond.
    Virtue Cider
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Een zonsondergang boven een wateroppervlak met gras in de voorgrond.
    Oval Beach
    20 min. rijden - 22.4 km
  • Hutchins Lake
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Fenn Valley Vineyards
    14 min. wandelen - 1.3 km
  • Butler Street
    14 min. rijden - 18.0 km

Lokaal vervoer

  • Holland Station - 28 min. rijden
  • Internationale luchthaven Gerald R. Ford (GRR) - 58 min. rijden

Restaurants

  • Blue Goose Cafe
    6 min. rijden
  • Iggy’s Pizza
    6 min. rijden
  • Saugatuck Brewing Company
    12 min. rijden
  • Douglas Root Beer Barrel
    14 min. rijden
  • Crane's Pie Pantry Restaurant & Winery
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bluegill Hill?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Bluegill Hill inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Bluegill Hill uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Bluegill Hill?

Deze cottage in Fennville ligt op 15 minuten wandelen van Hutchins Lake en Fenn Valley Vineyards. Virtue Cider ligt op 1,8 km.

Beoordelingen over Bluegill Hill