Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
La casa di Valbelluna
Dit vakantiehuis bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Een espressoapparaat, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een espressoapparaat en een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft kabelzenders.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Keuken
Espressoapparaat
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
Villa San Liberale - Suites & Wellness - Villa Veneta
Feltre
Villa San Liberale - Suites & Wellness - Villa Veneta
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 15 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT025021C2EIPP80C7
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La casa di Valbelluna?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La casa di Valbelluna inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La casa di Valbelluna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La casa di Valbelluna?
Dit vakantiehuis in Feltre ligt op 2 km afstand van Museo Diocesano de Arte Sacro en Dolomieten. Ook Galleria d’Arte Moderna Carlo Rizzarda en Cattedrale di San Pietro Apostolo liggen op 10 minuten wandelen. Station Feltre ligt op 13 minuten wandelen.