Gehele woning

🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome

Fotogalerie voor 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome

Een kamer met twee bedden, houten vloeren, behang met een patroon en een plafondventilator.
Een metalen hek met een gebogen bovenkant, een verhard pad en bomen op de achtergrond.
Een moderne woonkamer met een stenen openhaard, een bank, een rode fauteuil, een eettafel met stoelen en een televisie.
Een hal met een houten vloer, een witte deur aan het einde en een houten trap aan de rechterkant.
Een woonkamer met een gestreepte bank, een houten bijzettafeltje en een rode fauteuil.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
De huidige prijs is € 246
inclusief belastingen en toeslagen
12 okt - 13 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome

  • Charming renovated house 3 km from Aubusson. Up to 7 people with family or friends, terrace, pets welcome. Close to the lake of Vassivière, Felletin, the Parc de Millevaches, ideal for recharging your batteries in Creuse.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Haardroger
  • Toiletpapier

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 453 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 453 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 4 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Felletin. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Regionaal Natuurpark Millevaches in Limousin en Aire naturelle de Pelletanges. Daarnaast kun je ook La Maison de Tapissier en Musée Départemental de la Tapisserie d'Aubusson bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Felletin
Meer vakantiehuizen in Felletin
Kaart
Felletin, Creuse

In de buurt

  • Een rustig meer, omringd door weelderige groene velden en dichte bossen.
    Regionaal Natuurpark Millevaches in Limousin
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een rustig meer, omringd door weelderige groene velden en dichte bossen.
    Plateau de Millevaches
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een toelopende vuurtoren met een glazen lantaarnkamer, gelegen in een grasveld met bomen op de achtergrond.
    Lac de Vassiviere
    42 min. rijden - 44.5 km
  • Musée Départemental de la Tapisserie d'Aubusson
    10 min. rijden - 6.1 km
  • Office de Tourisme d’Aubusson
    11 min. rijden - 9.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Felletin - 13 min. rijden

Restaurants

  • Café Du Commerce
    8 min. rijden
  • Restaurant Le Lissier
    9 min. rijden
  • Modern' Bar
    8 min. rijden
  • Le Chant du Monde
    8 min. rijden
  • La Noisettine
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 453 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome?

Vandaag, 11 okt. 2026, kost een verblijf bij 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome van één nacht voor twee volwassenen op 12 okt. 2026 min. € 246, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 🏡 The Heron's Cozy Little Nest | Sleeps 6–7 | Pets welcome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Felletin ligt op 15 minuten wandelen van Regionaal Natuurpark Millevaches in Limousin en Plateau de Millevaches. Ook Tentoonstelling-Collectie Fougerol en La Maison de Tapissier liggen op 10 km afstand.