Geheel appartement
Feldberg Lodge
Dit appartement met een keuken ligt op enkele stappen van Skiresort van Feldberg
Fotogalerie voor Feldberg Lodge





Beoordelingen
9,4 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 465 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa Hubertus - Panorama Apartment
Villa Hubertus - Panorama Apartment
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Buitenruimte
De prijs is € 120
inclusief belastingen en toeslagen
21 dec - 22 dec
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.90 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.60, per nacht voor gasten van 6 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 6 jaar oud.
- Schoonmaakkosten: EUR 50 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Betaald parkeren: EUR 10 per dag
- Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Feldberg Lodge Feldberg
Feldberg Lodge Apartment
Feldberg Lodge Apartment Feldberg
Over deze buurt

Passhöhe 13, Feldberg, 79868
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Feldberg Lodge
Beoordelingen
9,4








