Gehele woning

Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside

Een overdekte eethoek met uitzicht op de oceaan, een zwembad en een terras met ligbedden.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie, een grijze bank, een houten salontafel en een geweven vloerkleed.
Een moderne keuken met een marmeren aanrechtblad, houten kastjes en uitzicht op zee door grote schuifdeuren.
Een moderne keuken met een grote houten tafel, rieten stoelen en een hanglamp.
Een slaapkamer met een grote schuifglazen deur die leidt naar een balkon met uitzicht op zee.

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamers250 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside

  • Villa Kanani voldoet aan de hoogste eisen voor een luxe en ontspannen vakantie op Mallorca. De stralend witte villa in moderne Ibiza-stijl ligt op een exclusieve, rustige locatie direct aan zee en biedt daardoor een adembenemend uitzicht op de Middellandse Zee. Het grote overloopzwembad wordt omringd door een verzorgd gazon. Het ligt direct voor een indrukwekkend, ruim terras bij het huis. Zoals je je kunt voorstellen, is het uitzicht op zee vanaf hier net zo perfect. Dit terras is uitgerust met een barbecue, een buitenhaard en een heerlijke eethoek. Een paar meter verderop ligt een ander overdekt terras met dezelfde oriëntatie. Het biedt een comfortabele schaduwrijke plek met ligstoelen en een buitendouche waar je kunt uitrusten van de zon en ontspannen terwijl je luistert naar het geluid van de golven.



    Het stijlvol ingerichte interieur van de villa is ook licht en zeer ruim. De begane grond maakt indruk met een open, elegant ontworpen woonkamer. Hier loopt de woonkamer met een grote, comfortabele bank en open haard naadloos over in een smaakvolle eetkamer en een open keuken. Dankzij het gezellige ontwerp past de keuken harmonieus in de rest van de woonruimte. Grote ramen en toegang tot het terras zorgen voor een adembenemend uitzicht op zee. Er zijn ook twee elegante en grote slaapkamers en twee design badkamers met douches op de begane grond. De trap in de woonkamer leidt naar de bovenverdieping. Hier vind je de hoofdslaapkamer met toegang tot een eigen ruim terras met zeezicht en nog een badkamer met douche en ligbad. De villa ligt in de eerste zeelijn aan de zuidoostkust van Mallorca. De prachtige zandbaai van Cala Serena ligt op slechts 4 minuten lopen. De baaien van Cala Ferrera en Cala Gran kunnen in minder dan 10 minuten met de auto worden bereikt. Cala D'Or met talloze restaurants, bars, winkelmogelijkheden en een kleurrijk nachtleven ligt op slechts 3 km afstand.







    Let op: Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, niet door een bedrijf of handelaar. Dit betekent dat de EU-consumentenwetgeving mogelijk niet van toepassing is. Je kunt er echter zeker van zijn dat we je hetzelfde niveau van klantenservice zullen bieden en dat je verblijf niet anders zal zijn dan wanneer je een accommodatie boekt bij een professionele eigenaar.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Privé zwembad (60m2)

    - Klimaatbeheersing warm en koud

    - 2 extra kinderen gratis (max. 4 jaar oud)

    - Kinderbed: 2

    - Kinderstoel: 2



Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • Dicht bij de zee

Dingen om te doen

  • Tafelvoetbalspel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 250 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ETV/16097
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Felanitx. Jachthaven van Cala d'Or en Michael's Duikschool zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Mercadillo de Santanyí en Mercat Municipal de Felanitx. Son Mesquidassa en Botanicactus zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Felanitx
Meer vakantiehuizen in Felanitx
Kaart
Cala dOr

In de buurt

  • Cala Serena
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Cala Ferrera Strand
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Michael's Duikschool
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Cala Esmeralda
    4 min. rijden - 1.8 km
  • Cala Gran
    5 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Manacor - 30 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 68 min. rijden

Restaurants

  • Burger King
    5 min. rijden
  • Pizzeria Cafeteria Marfil
    6 min. rijden
  • Cafetería Antares
    5 min. rijden
  • Restaurant Cala Ferrera
    7 min. wandelen
  • Cafeteria Neptuno
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Beautiful home in Cala dOr with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Cala Serena, Michael's Duikschool en Cala Ferrera Strand. Ook Cala Esmeralda en Caló des Corral liggen op 2 km afstand.