Gehele woning

Holiday home with 2 bedrooms

Fotogalerie voor Holiday home with 2 bedrooms

Een houten terras met een bank, voorzien van gestreepte kussens en een tijdschrift.
Untagged
Untagged
Untagged
Een net opgemaakt bed met een gestreept dekbed, een witte nachtkastje met twee lampen, en een lijst met een stadsgezicht erboven.

Gehele woning

65 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday home with 2 bedrooms

  • De Rødhus biedt volop ruimte met twee slaapkamers (één met een tweepersoonsbed en twee met eenpersoonsbedden die tegen elkaar geschoven kunnen worden) en een extra slaapzolder (twee matrassen van 200x100 cm en één opklapmatras van 200x140 cm). Op aanvraag is het mogelijk om met meer dan vier personen te verblijven.

    In ons vakantiehuis (gebouwd in 2016) hebben we er alles aan gedaan om onze gasten zich thuis te laten voelen en tegelijkertijd van hun vakantie te laten genieten. De harmonieuze en gezellige inrichting benadrukt de Scandinavische sfeer en de ruime woon- en eetkamer nodigt uit tot ontspanning.

    De keuken is volledig uitgerust en er is een wasmachine aanwezig. Er is een televisie in de woonkamer en in één van de slaapkamers.

    We zijn flexibel met al uw boekingsverzoeken. Tijdens het hoogseizoen is aankomst echter alleen mogelijk op zaterdag.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Barbecue
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 65 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor middernacht

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Fehmarn. Bezoek culturele hoogtepunten Lemkenhafen Molenmuseum en Modellbahn Paradies. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Wasservogelreservat Wallnau en Hafen Burgstaaken. Fehmarn aquarium en Galileo Wissenswelt zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fehmarn
Meer vakantiehuizen in Fehmarn
Kaart
Fehmarn OT Sulsdorf

In de buurt

  • St. Johanniskirche
    6 min. rijden - 3.9 km
  • Flügger Strand
    8 min. rijden - 3.9 km
  • Lemkenhafen Molenmuseum
    10 min. rijden - 5.5 km
  • Westerbergen
    11 min. rijden - 6.1 km
  • Bojendorfer Strand
    13 min. rijden - 7.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Fehmarn-Burg - 21 min. rijden

Restaurants

  • Aalkate Lemkenhafen
    9 min. rijden
  • Cafébar Sand-Tropez
    17 min. rijden
  • Strandschuppen
    26 min. rijden
  • McDonald's
    13 min. rijden
  • Hofcafé Albertsdorf
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with 2 bedrooms?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday home with 2 bedrooms inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with 2 bedrooms uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Holiday home with 2 bedrooms?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Fehmarn ligt en op 5 km afstand van Flügger Strand, St. Johanniskirche en Flügger Leuchtturm. Ook Wasservogelreservat Wallnau en Lemkenhafen Molenmuseum liggen op 5 km afstand.