Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is ingericht in typische landelijke stijl. Het perceel ligt in het dorpscentrum. Ook vanwege de zonnige ligging is de accommodatie populair. Ter beschikking staan: barbecuefaciliteit, terras en tuinmeubilair.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met 1 tweepersoonsbed, eethoek en TV. slaapkamer met 2 éénpersoonsbedden. kookhoek in de woonkamer met elektrisch fornuis (2 kookplaat), koelkast, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche en WC. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Vakantiepark Landcategorie 3 sterren, 1 restaurant en internet.
Ligging Valbandon. Het vakantieappartement bevindt zich op een 40 m² groot, afgesloten tuinperceel, omgeven door een hek. De oprit is direct vanaf de hoofdweg (geasfalteerd). Parkeerplaats op het perceel.
Speciaal Televisieontvangst gebeurt via satelliet.
Huisdier toegestaan, EUR 7.00/dier en dag.
Afstand Winkel 200 m, restaurant 200 m, dorpscentrum 1500 m. In de zomer: Adriatische Zee 250 m in Valbandon (strand 350 m in Valbandon).
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 40 m², in totaal 4 bedden.
Kamer Woonkamer (doorgangskamer) met 1 tweepersoonsbed, tv en eethoek. Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Kitchenettein de woonkamer met elektrische kookplaat (2 pitten), koelkast, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met douche en wc.
dit appartement ligt in Fažana. Geniet van de prachtige natuur bij Speciaal ornithologisch reservaat Palud en Štinjan Beach. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Historisch en Maritiem Museum van Istrië en Labirint Moči. Labirint Mudrosti i Znanja en Labirint Osjecaja zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Fažana
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with balcony?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with balcony inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with balcony uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with balcony?
Dit appartement in Fažana ligt op 1,7 km van Štinjan Beach en op 10 km afstand van Veerbootterminal Pula en Museum voor Hedendaagse Kunst van Istrië. Ook Dubbele Poort en Zerostrasse liggen op 10 km afstand.