dit appartement ligt in Falconara Marittima. Bezoek Haven van Ancona en Paradise Playcenter als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Monte Coreno en Parco del Cardeto. Lazzaretto di Ancona en Monumento ai Caduti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Falconara Marittima
House by the Sea, Just 80 Meters From the Beach biedt onder andere vervoer van/naar de luchthaven. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 50 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards of pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
House by the Sea Just 80 Meters From the Beach
House by the Sea, Just 80 Meters From the Beach Apartment
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij House by the Sea, Just 80 Meters From the Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House by the Sea, Just 80 Meters From the Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat House by the Sea, Just 80 Meters From the Beach?
Dit appartement in Falconara Marittima ligt op 10 km afstand van Ospedali Riuniti di Ancona, Teatro Comunale en Lazzaretto di Ancona. Ook Chiesa Sant’Agostino en Loggia dei Mercanti liggen op 15 km afstand. Station Falconara Marittima ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Falconara Stadio is het 27 minuten wandelen.