Gehele woning

Nice home in Castelletta

Fotogalerie voor Nice home in Castelletta

Outdoor spabad
Spa
Een douche, een haardroger
Een keuken met houten balken, een fornuis, een koffieapparaat en een barkruk.
Dineren

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer50 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice home in Castelletta

  • Enjoy a relaxing holiday in this holiday home with whirlpool and beautiful panoramic views.



    Situated in the mountains, the house combines rustic elements with modern comfort. Natural stone, a wooden beamed ceiling and a well-equipped kitchen create a pleasant atmosphere in which you will quickly find peace and quiet. Whether you're relaxing on the sofa, listening to your favourite music or cooking for family and friends, you'll quickly feel at home here.



    Start the day on the terrace with a view of the surrounding wooded slopes. Breathe in the fresh mountain air while you enjoy a leisurely breakfast in front of the mountain panorama. Then jump into the shared whirlpool for an invigorating bath before continuing the day with a cup of coffee and your holiday reading.



    The region offers numerous opportunities for fun activities. Explore the Gola della Rossa e di Frasassi nature park on a variety of hiking trails. Visit the nearby town of Serra San Quirico with its historic old town and medieval walls. A highlight is an excursion to the Frasassi caves, whose stalactite formations are famous the world over. And of course you should try the regional cuisine in the trattorias in the area.



    - Free parking nearby

    - Other consumption costs excl.

    - Not suitable for youth groups

    - Rental only for holiday lets

    - Bedlinen incl towels (included)







    - Shared washing machine

    - Cot: 1

    - Pets: 1

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 50 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Elektriciteitstoeslag: EUR 10 per nacht

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 042032-CAV-00066, IT042032B4JWQLH4XR
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Fabriano. Bezoek Foro Degli Occhialoni en Cantina Sparapani Frati Bianchi als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parque natural regional de la Garganta de la Rossa y de Frasassi en Grotten van Frasassi. Bekijk onze reisgids voor Fabriano
Meer vakantiehuizen in Fabriano
Kaart
Castelletta

In de buurt

  • Een ruig berglandschap met rotsachtige kliffen en schaarse begroeiing.
    Grotte di Frasassi
    19 min. rijden - 10.4 km
  • Parque natural regional de la Garganta de la Rossa y de Frasassi
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Meer van Cingoli
    34 min. rijden - 27.5 km
  • Monastero di San Silvestro
    35 min. rijden - 26.9 km
  • Ospedale Carlo Urbani
    40 min. rijden - 40.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Castelplanio - 19 min. rijden
  • Ancona (AOI-Falconara) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Da Maria
    20 min. rijden
  • Bar La Pinta
    14 min. rijden
  • Evergreen
    14 min. rijden
  • Le Copertelle
    17 min. rijden
  • Rosalba
    17 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nice home in Castelletta?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Nice home in Castelletta inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice home in Castelletta uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice home in Castelletta?

Dit vakantiehuis in Fabriano ligt op enkele stappen van Parque natural regional de la Garganta de la Rossa y de Frasassi en op 15 km van Grotten van Frasassi en Museo Speleopaleontologico. Ook San Vittore alle Chiuse en Foro Degli Occhialoni liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Nice home in Castelletta