THE LIZ ROOM - Een pas gerenoveerde suite in Liberty Emery House, gelegen in het hart van het centrum van Exeter en vlak naast de Phillips Exeter Academy (PEA). De suite beschikt over een kingsize bed, originele brede grenen vloeren uit de jaren 1750, een open haard en een luxe marmeren minibadkamer. Er is een opklapbed van volledige grootte beschikbaar als extra slaapplaats. De suite heeft een ruime bijkeuken en een eenvoudige kitchenette met koelkast en magnetron. Twee grote ramen kijken uit op de vuurplaats in de achtertuin. Er is een flatscreen-tv in de suite. Reserveer vandaag nog!
1. OVER DE LIZ ROOM:
(1A) BEDDEN: De Liz Room heeft een kingsize bed en een Murphy-bed van volledige grootte. Vraag naar de beschikbaarheid van de aangrenzende Hale Loft, die beschikt over een keuken, wasruimte, een queensize bed en een grotere complete badkamer. Toeslag van $25 per gast per nacht voor de 3e en 4e gast.
(1B) KEUKENHOEK: De keukenhoek van de Liz-kamer is voorzien van een magnetron, een koelkast met vriesvak, kommen, borden, kopjes, mokken en bestek. Er is een waterkoker beschikbaar voor het opwarmen van eenvoudige gerechten.
(1C) BADKAMER: De badkamer heeft een regendouche met handdouche, een mini-wastafel en een toilet. Er is een haardroger aanwezig.
(1D) OPEN HAARD: De open haard in de Liz-kamer is alleen voor decoratie! Je mag er geen vuur in stoken. Onze vuurplaats buiten is er voor gasten om te gebruiken.
2. GEDEELDE RUIMTES IN LIBERTY EMERY:
(2A) De LOBBY wordt gedeeld door Hale, Liz en Brown. Je vindt er gefilterd water, direct warm water, een koffiezetapparaat, theezetapparaten en een Keurig. Neem gerust je favoriete K-cups en theesmaken mee. Op de tussenverdieping staan twee loungebanken en een grote hoge tafel. Op de begane grond staat een accentbureau met twee krukken en een bankje in de hal. Gasten moeten pantoffels of schoenovertrekken dragen bij het binnenkomen van het huis.
(2B) Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar voor gasten.
(2C) In de achtertuin vind je een schommel en een vuurplaats. Er zijn ook picknickstoelen beschikbaar. Haal je afval na elk gebruik even weg.
3. WAT IS ERS DE OMGEVING
- Ons Liberty Emery House ligt op de noordwestelijke hoek van de Phillips Exeter Academy (20 Main St). - Op een paar minuten lopen van de restaurants en winkels in het centrum van Exeter. - Geniet van de Exeter Thursday Market met VERSE producten van lokale boeren voor de halve prijs. - Het treinstation Exeter Amtrak (60 Lincoln St) ligt op 7 minuten lopen als je de trein naar Boston wilt nemen. - De rivierpromenade van Exeter ligt ook vlakbij. - ACE Hardware (55 Lincoln St) ligt op 5 minuten lopen. - De openbare bibliotheek van Exeter (4 Chestnut St) ligt op 12 minuten lopen. - Laundry Mart ligt een blok verderop. - Het postkantoor (34 Front St) ligt op 8 minuten lopen.
4. BETAALDE DIENSTEN
De PROPAANBARBECUE kun je gebruiken na betaling van een eenmalige vaste vergoeding van $10. Je moet zelf zorgen voor het bijvullen van propaan, dat verkrijgbaar is bij ACE ($5 per gallon), op een paar minuten lopen hiervandaan. Laat de barbecue schoon achter om extra kosten te voorkomen.
FIETSVERHUUR - $10 per dag als je op de fiets de stad in wilt.
TESLA-AUTOVERHUUR kost $100 per dag, inclusief alle kosten en onbeperkt opladen ter plaatse. Betaal $10 per dag vooruit voor tol en supercharging. Je moet een geldig Amerikaans rijbewijs en een autoverzekering hebben.
OPLADEN VAN ELEKTRISCHE AUTO’S kan door geregistreerde gasten worden gereserveerd. Onbeperkt 220 level 2-opladen: $10 per auto per dag.
5. VRAGEN
Je kunt 24/7 een sms sturen naar ons mobiele nummer, vanaf de boekingsbevestiging en gedurende je hele verblijf.
dit appartement ligt in Exeter. Bezoek culturele hoogtepunten American Independence Museum en Exeter Historical Society. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Market Square en James House. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij New England Dragway of Rye Airfield. Bekijk onze reisgids voor Exeter
Portsmouth, New Hampshire (PSM-Internationale luchthaven Portsmouth) - 24 min. rijden
Restaurants
Dunkin'
20 min. wandelen
Inkwell Coffee
9 min. wandelen
Otto
9 min. wandelen
Aroma Joe's
15 min. wandelen
Las Olas Taqueria
15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Liz Room in downtown Exeter next to PEA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Liz Room in downtown Exeter next to PEA inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Liz Room in downtown Exeter next to PEA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Liz Room in downtown Exeter next to PEA?
Dit appartement in Exeter ligt op 10 minuten wandelen van Phillips Exeter Academy, Exeter Historical Society en American Independence Museum. Ook Gilman Park en Phillips Exeter Trail liggen op 3 km afstand. Station Exeter ligt op 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Liz Room in downtown Exeter next to PEA
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Tracy S.
11 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The location is close to PEA and town and easy to find. The room was clean and the bed was comfortable. We were only there to sleep so we did not spend any other time there, but keep in mind it is an old house, and the walls are thin with rooms right next to each other.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
eliana m.
9 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Alix provided clear and helpful communication while making sure I had everything I needed. The room was exceptionally clean, comfortable, and all amenities and features of the room were modern and updated. The location is perfect - close to everything so was able to take nice walks to downtown, trails, and PEA campus. I felt safe, taken care of, and appreciate the tasteful decor in this historic home!