Particuliere eigenaar
Room 1 - 18th century riad in the center of essaouira medina
Pension met een waterpark in Essaouira
Fotogalerie voor Room 1 - 18th century riad in the center of essaouira medina





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Marrakech-Safi, Marrakech-Safi
In de buurt
Strand van Essaouira7 min. wandelen - 0.6 km
Skala du Port7 min. wandelen - 0.6 km- Mohammed Ben Abdallah Museum2 min. wandelen - 0.2 km
- Skala de la Ville3 min. wandelen - 0.3 km
- Place Moulay el Hassan5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
- Essaouira (ESU-Mogador) - 19 min. rijden
Restaurants
- Fish Burger3 min. wandelen
- Mandala Society2 min. wandelen
- Restaurant Al Khaima2 min. wandelen
- Restaurant Des Reves1 min. wandelen
- Brunch & Co1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Room 1 - 18th century riad in the center of essaouira medina
Gelijkaardige accommodaties

Riad Du Figuier
Riad Du Figuier
- Inclusief ontbijt
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Restaurant
6.0 van 10, 1 beoordeling
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 29 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.



